Bentley Organics šamponi in balzami

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA IN OBLIKOVANJE LAS Bentley Organics šamponi in balzami

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 7 let nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ima katera izkušnje z BO šamponi in balzami za lase?
    Imajo Soil Association certifikat in so precej ugodni – 8,5eur

evo, npr sestavine za Negovalni šampon za vsakodnevno uporabo in občutljive lase:
    Aqua (Water), Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder*, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract*, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil*, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil*, Alcohol Denat*, Limonene*, Phenoxyethanol, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

* Ekološko vzgojene rastline. Izdelek ima “Soil Association” certifikat in vsebuje 70% ekoloških sestavin.

in Negovalni balzam za vse tipe las:
    Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Betaine, Coco-Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Olea Europea (Olive) Fruit Oil*, Helianthud Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder*, Citrus Aurantium Dulcis Limonum (Lemon) Peel Oil*, Cahamomilla recutita (Matricaria) Flower Extract*, Alcohol Denat*, Limonene*, Glycerin, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Feuit Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Extract, Citrus Recitulata (Tangerine) Fruit Extract, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ascorbic Acid, Lactic Acid

* Ekološko vzgojene rastline. Izdelek ima “Soil Association” certifikat in vsebuje 75% ekoloških sestavin.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Jaz nisem bila zadovoljna..v glavnem noben presezek.

Sampon sem imela za suhe in poskodovane lase, da bi kaksne cudeze dozivela nisem in sem komaj cakala, da ga porabim. Men v glavnem ni ustrezal, verjamem pa, da so kvalitetni in predvsem naravni.

Balzam je pa nekaj najslabsega, kar sem imela na laseh :mistake:

Cist mi je sprimil in zvozljal lase pa sem mu dala vec priloznosti, tako da ga zdaj uporabljam namesto mehcalca za perilo :lol1:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

zanimivo…po sestavinah sodeč bi moral bit balzam dokaj hranilen. Je pa res, da naravni šamponi tudi meni ne sedejo preveč…če se samo spomnim Blagega zeliščnega šampona od essential care…no…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico