BEMA kozmetika – Naturys

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA OBRAZA BEMA kozmetika – Naturys

Ta tema vsebuje 15 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of nevenka nevenka 7 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Danes sem se ustavila v eni trgovini z naravno negovalno kozmetiko … Prodajalka mi je svetovala par izdelkov in mi ponudila testerje za nego mastne kože Naturys.

VIR

Čistilna linija

* Čistilni gel za uravnavanje izločanja sebuma
    Iz čistih izvlečkov rdeče alge, limone, olja čajevca, mandljevca in pečk grenivke. Čistilni gel je primeren za mastno in mešano kožo. Zmanjšuje prekomerno izločanje sebuma in odstranjuje poroženele plasti kože, delce prahu in nečistoče, ne, da bi pri tem poškodoval naravni obrambni mehanizem kože. Deluje čistilno in dezinfekcijsko. Ne vsebuje agresivnih površinsko aktivnih snovi, zato ne uničuje hidrofilne plasti kože in ne zavira izločanje sebuma. Navodilo za uporabo: čistilni gel nanesite direktno na obraz in enakomerno razporedite. Očistite obraz z blazinico vate, nato ga sprite z obilo vode.

* Serum za uravnavanje izločanja sebuma
    Iz izvlečkov rdeče alge, plantosomov sladkega korena, pečk grenivke in vrbe. Serum nežno čisti vašo kožo, vzpostavi njeno naravno strukturo, uravnava izločanje sebuma in daje polti mat videz. Zmanjšuje razširjene pore, koži vrača naraven sijaj in omejuje nastajanje neestetskih ogrcev. Navodilo za uporabo: Nanesite serum na najbolj izsušene dele obraza in počakajte popolnoma vpije.

* Čistilna krema
    Iz čistih izvlečkov rdeče alge, pečk grenivke, riža in oslada. Zahvaljujoč aktivnim sestavinam uravnava prekomerno izločanje sebuma in čisti mešano kožo in kožo, ki hitro postane mastna. Navodilo za uporabo: Nanesite kremo na obraz zjutraj in zvečer in jo nežno vmasirajte.

* Krema za uravnavanje izločanja sebuma
    Iz čistih izvlečkov rdeče alge, tamanu, illipéjevega masla in mandljevca Krema uravnava izločanje sebuma. Spodbuja presnovo in oksigenacijo kože ter tako izboljša njeno strukturo in elastičnost. Koža izgleda mlajša, je bolj zdrava in ima mat videz. Navodilo za uporabo: Nanesite kremo na obraz zjutraj in zvečer in jo nežno vmasirajte.

VIR – Bema

Dobila sem tri testerje (neka varianta čistilnega mleka, čistilni gel in kremo).

Žal imam samo sestavine čistilne kreme, ker sem ostalo dobila v mini posodicah, na netu pa ne najdem ostalih sestavin. Če katera uporablja njihove izdelke, bom zelo vesela, če prepriše sestavine.

Evo:

Aqua/Water
    Dicaprylyl Carbonate
    Dicaprylyl Ether
    Shorea Stenoptera (Shorea Butter) Extract
    Vegetal Glycerin
    Hexyldecanol
    Hexyl Decyl Laurate
    Cetyl Palmitate
    Polyglyceryl-2-Dipolyhydroxystearate
    Cera Alba/Beeswax
    Magnesium Sulfate
    Stearic Acid
    Polyglyceryl-3-Diisostearate
    Glyceryl Caprylate
    Salix Nigra (Black Willow) Leaf extract
    Asparagopsis Armata Extract
    Calophillum Tacamahaca Fruit Oil
    Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Extract
    Olea Europaea (Olive) Fruit extract
    Lecithin
    Tocopherol
    Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit extract
    Citric Acid
    Profumo
    Ascorbyl Palmitate
    Hydrogenated Palm Glycerides citrate

Kaj pravite na sestavine?

A imate kaj izkušenj z njihovo kozmetiko?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sestavinsko zgleda tole čistilo okej :) (saj so vse sestavine prepisane…a ne?)
    Izkušenj pa nimam…

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Hvala Nina. :thumbsup:

Me veseli.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Jaz sem imela od Beme Naturys face moisturizing cleansing milk/tonic lotion 2 in 1 … pa sem bila zadovoljna, čeprav mi načeloma izdelki 2 in 1 niso všeč. sem ga uporabljala kot čistilno mleko, pa je lepo očistilo obraz, imelo je prijeten vonj. Tonik sem pa vseeno še uporabila.

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Zdaj 14 dni uporabljam njihovo kremo za občutljivo kožo.
    Sploh nisem vedela, da imam občutljivo in sem stalno uporabljala izdelke za mastno, potem so me pregledali in rezultat občutljiva koža.

Torej 14 dni uporabljam kremo za občutljivo kožo z zaščito in moram reči, da je vredna vsakega evra. Cena je 35€. Koža se mi je fenomenalno popravila in že več kot en teden ni bilo novega mozolja ( to je zame že uspeh).
    Naslednji mesec kupim še masko in mogoče tonik.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

katja a bi se ti dalo prepisat sestavine? :lashing:

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Izvoli :manicure:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

hvala :flower2:

Profile photo of Coco
    Coco
    Član

to kozmetiko sem tudi jaz že gledala..samo ta cena za kremo mi je previsoka -35 € :unsure: :unsure:
    čeprav če bi mi super ustrezala vredu,ampak to je pri meni izredno redko. :confused:

Profile photo of snezka
    snezka
    Član

@katja wrote:

Izvoli :manicure:

KAtja še uporabljaš to kremico? Jo katera druga? Je nekomedogena?

Profile photo of Katja
    Katja
    Član

Še vedno, zdaj imam že drugo škatlo in še vedno mi nenormalno ustreza. Ne menjam. :yes:

Profile photo of snezka
    snezka
    Član

O super, da si našla pravo kremico! Kakor sem razumela ne maši por, torej je popolnoma nekomedogena? KAj pa Cera alba zna biti problematična?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Cera alba ti lahko maši pore, prav tako mandljevo olje in oljčno olje…odvisno od koncentracije..

Profile photo of nevenka
    nevenka
    Član

Pozdravljeni!

Po pregledu teme sklepam, da je naturys naravna kozmetika in da je večina uporabnic zadovoljnih.
    Zanimam se za kremo za uravnavanje izločanja sebuma. Njene sestavine so:
    Aqua/ Water, Cetearyl Glucosyde, Dicaprylyl Carbonate, Glyceryl Stearate, Glycine Soja ( Soybean) Seed Extract, Oryza Sativa Glyceryl Caprylate, Asparagopsis Armata, Spirea Ulmaria Extract, Salix Nigra ( Black Willow), Leaf Extract, Citric Acid, Lecithin, tocopherol, Potassium Cetyl Phosphae, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Profumo.
    Men zgleda ok in testerčka sta se tudi fajn obnesla, ampak na vse sestavine se pa ne spoznam :blush1:
    Hvala!

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

OK sestavinsko – vpija odvečno maščobo, nekaj delovanja tudi proti manjšim nečistočam..par sestavin bi lahko občutljivim na mašenje por le-te mašilo, vendar ni panike – če so ti testerji ustrezali pa sploh.

Drugače pa je naravna kozmetika, ta krema je tudi sestavinsko dobra..vendar niso pa vse oz ni večina sestavin naravnih/organskih…kozmetika, ki je v pravem pomenu naravna ali organska ima običajno za to certifikat: nekaj več o tem TUKAJ

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico