Beljenje zob

Ta tema vsebuje 112 odgovorov, ima 34 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Stella_ Stella_ 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Biba
    Biba
    Član

Mene pa zanima, katera BELILNA pasta je okay oziroma kako si po naravnem postopku lahko beliš zobe, če sploh?

Trenutno mam pasto SIGNAL WHITE NOW, pa opažam da je učinek, čeprav se zavedam da ni najbolj zdravo to kar naprej uporabljat…

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

S pastami pač ni tako vidnega in takojšnjega učinka kot če si greš zobe pobelit k zobozdravniku..
    Jaz izkušenj s pastami za beljenje nimam veliko, ker jih skorajda ne uporabljam. Se strinjam, da jih zelo pogosto ni dobro uporabljati.

Če imaš sestavine od te paste..

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem imela pred svojo poroko (ker sem hotela biti kar najlepša tudi v zobe :lol1:na poroki ) eno belilno pasto. Pa sem si uničila spredaj zobe. Sklenina zob se mi je zelo stanjšala, 1 teden pred poroko se mi je spredaj prvi zob odlomil. Na konicah zoba sem imela kar prozorno sklenino. Sedaj se tega ne grem več, zobe so se mi celo popravili, ampak zaplombiran zob imam pa še vedno. Plus ta drugi spredaj se mi je tudi zlomil, ko sem ugriznila (in je tak še vedno). :verymad:

Tako da jaz domačega početja beljenja zob ne priporočam. :no:

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

O MOJ BOG :scared:

Sm se kr prestrašla, ker mam js tudi na konicah sprednjih zob prozorno… sam sm bila prepričana vse do zdej, da je to zaradi tiste sadne kisline :confused:
    Ooo, zdele takoj pasta leti v kanto.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Jaz imam tudi konice sprednjih zob prozorne, ne vem jaz imam to od zmeraj, ne uporabljam belilnih past.

Baje je za beljenje dobra kuhinjska soda, jo dodaš malo navadni zobni pasti…

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz sode ravno ne bi dajala na zobe :no: ker je ful agresivna

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

Tudi jaz sem imela pred leti en prašek, za beljenje zob, in ga s pridom uporabljala vsak dan, kot je pisalo na škatlici…in kaj se je zgodilo….sklenina je šla….zobje so me po 14 dneh tako boleli, da še zrak ni smel priti do njih.
    Sem šla z zobozdravniku se je zobarca samo križala….od takrat samo navadna zobna pasta…in zobna nitka…in to je vse.
    Naj povem še to, da bolj belih zob nisem imela…niti 1%.
    tako da, punce ne mečite stran denarja, pejte raje na čaj ali na kaj sladkega :yes:

Profile photo of Lyra
    Lyra
    Član

meni se zdi da so vse te paste za beljenje zanič. Meni so za beljenje pomagali denta-med trakci za beljenje zob ki pa se kupijo v avstriji v lekarni, pri nas se jih ne dobi. Uporabljala sem jih vsak dan 2 tedna in rezultati so bili vau. je pa res da sem nekje na sredini kure dobila občutljive zobe na mraz, vroče, veter itd. ampak kakšen teden po nehanju je to minlo.
    Od tega je ze več kot eno leto zobje pa so še kr beli :cheer: , zasluga temu pa gre tudi da ne pijem kave in ne kadim ker te zadeve naredijo zelo rumene zobe. Še po zelenem čaju si je dobro umiti zobe da se ne obravajo

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Tale gel od Curasepta zelo pomaga pri beljenju:

vir

Jaz sem imela rahlo obarvane sprednje spodnje (bolj med zobmi) – od kavice ipd. :blush1: Po enkratnem čiščenju je šlo vse stran :))
    Imela sem tester, tako da ne vem kje se kupi..za sestavine me raje ne sprašujte :P ..v glavnem pomaga – in če si sčistite enkrat na mesec kakšna 2 dni zapored je za rahla obarvanja in preprečevanje obarvanosti čisto dovolj.

Profile photo of rabarbara
    rabarbara
    Udeleženec

A res, pomaga? :scared: Tudi jaz imam zaradi kave rumenkaste zobe. V kratkem šibam po tole :)

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

U pismo.. sem mislila da je spustilo moj odgovor mimo ampak ocitno ni..

Sem probala ze nekaj teh past, ker imam med zobmi nekoliko zabarvano zaradi cajev, kav ipd..

Probala sem tudi z domacimi recepti (3% peroksid + soda bicarbona ter tudi limona + oglje), ampak se nic ni obneslo.

Edini pri tej novi zobni scetki opazam, da je manj oblog oz obarvanosti, toda nic se ni izginilo popolnoma..

Bo treba nasparat za profesionalno ‘nego’… :ermm:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Nina, je to tale pasta?

Lekarnar – Curasept ADS712

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

kuki mislim da je prava :yes:

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

hvala :flower2:

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

@nina wrote:

Tale gel od Curasepta zelo pomaga pri beljenju:

vir

Jaz sem imela rahlo obarvane sprednje spodnje (bolj med zobmi) – od kavice ipd. :blush1: Po enkratnem čiščenju je šlo vse stran :))
    Imela sem tester, tako da ne vem kje se kupi..za sestavine me raje ne sprašujte :P ..v glavnem pomaga – in če si sčistite enkrat na mesec kakšna 2 dni zapored je za rahla obarvanja in preprečevanje obarvanosti čisto dovolj.

Včeraj sem jo videla v Tuš drogeriji. :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico