Bedarije na temo kozmetike

Ars Cosmetica Forum OSTALO "KOFETKANJE" Bedarije na temo kozmetike

Ta tema vsebuje 12 odgovorov, ima 10 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of BusyBee BusyBee 7 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of vtibass
    vtibass
    Član

:manicure: pozdravček,jst pa now n tem forumu,ma kej je rjs d če si s pepelom al pa szi koprivm operm lase :verymad:,,,,,u glawnem no u enem ljti d bi mjw čupo ku Tina Turner :)) še eno fotko d boste vidle s kom mate opravka,smo mam n vsikh fotkah kapo ker sem zaradi las zelo zakompleksan alkako se že reče,upam da mi boste kaj svetovale/i ker štrik sm že kupil,LP

Profile photo of vtibass
    vtibass
    Član

Spet jst, :D: kej se da pa tle nrdit????hvala,hvala,LP :dance1: mam tudi kup orodja z manikura samo ne vem tošno kako se ga uporablja(razen tistega ki piše gor RUSH :D: :dance1: )za morebitno pomoč se vam že unaprej zahvaljujem,hvala,hvala

Profile photo of vtibass
    vtibass
    Član

a ja,še orodje z manikura(baje d je profi od profi)

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Vtibass kako lepa zbirka :naughty: nam zaupas kje prodajajo te profesionalne pripomocke?

Hudo je ce ima clovek prevec casa ja

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Vau, tole kladivo imam…Kako ga pa uporabljaš? hehehe

Profile photo of Ezz
    Ezz
    Član

Tale naš ‘vtibass’ je zelo duhovit :lol5:.
    Žal je pri nekaterih zadevah šel predaleč, tako da sem ga začasno benal.

Brez spoštovanja do sodelujočih forumašev pač ne gre. :no:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

uffff!!!!!!!!!!!

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Kolikor poznam moške tipa vtibass, je slučajno naletel na tale forum in nam na super način želel sporočiti, kako “bedne” smo ženske, ki sodelujemo na kozmetičnem forumu. Kar me pa veseli, je dejstvo, da obstajajo še taki ljudje, ki jim je toliko mar in si resnično vzamejo čas (in to za stvari, ki se jim zdijo “ne na njihovem nivoju” in za ljudi, ki jih ne poznajo), poiščejo celo slikce in pišejo … khmm … torej … mogoče pa le nismo samo me (mi, o.p.p) taki bedniki, ki nas zanima specifičnost (v tem primeru kozmetike in vsega kar spada poleg). Vsak naj bo tam, kjer se najde (kot da bi se jaz prijavila na … robotski forum in, roko na srce-nimam pojma, se delala neumno zgolj iz užitka, ne vedoč, da nekatere ljudi pa to resnično veseli.)

Skratka, sem vesela, da si kljub današnjemu “nimam časa” načinu življenja ljudje toliko vzamejo k srcu in nam skušajo pomagat. Bravo vtibass, vsekakor moraš biti dober moški ;) In zgleda še vedno imaMo preveč časa :)) Mene si vsekakor nasmejal, ko sem včeraj dejansko videla tvoje poste v zato določenih podforumih.

Kdo pa želi komu na pameten način kaj sporočiti … je pa vprašanje. :P

Lep dan (žena) tudi tebi, vtibass! :flower1:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Haha, kresnička, dobro si tole povedala. Res ne vem zakaj se ukvarja s tem forumom, če ga kozmetika vznemirja, naj pa gre na kakšen forum kjer se ukvarjajo z hišnimi opravili. Ne obstajajo samo forumi o kozmetiki…

Profile photo of vtibass
    vtibass
    Član

oooooo,jutro punce a ste že ustale,dajmo k je res lep dan,sonček,pa ne pozabit na kremco (s faktorjem)da ne bojo opeklince pol pa že veste kaj sledi :blush1: ,zdej grem pa še mojo zaspanko zbudit,ker vem da mora danes nohte poštrihat :manicure: in če ˝ne bom res hitr se bojim da bo že šlo sončke za hribe :no: aja,pa poglejte še kaj sm nabavil,sicer je second hand(saj veste da to so drage zadeve)ampak za začetek bo že,a ne?lep pozdrav vsem puncam na tem forumu :flower2:

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

..si nam kar pod “tvojo” temo predstavil novi pripomoček :mirror:
    lep dan tudi tebi :suntan:

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

že dolgo ne duha ne sluha od njega…
    Morda je tako spedenal nohe, pa še blazinice zdraven, da na tipke več ne more prtiskat.

:lol1: :lol1:

No jst in še najbrž katera te pričakujemo…. :thumbsup:

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

:lol2:

Najbrž, tanca. :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico