BEBE – Young Care 3 in1 Sanfte Reinigungsmousse

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Čiščenje obraza – gel, pena, mleko, robčki BEBE – Young Care 3 in1 Sanfte Reinigungsmousse

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 7 let, 1 mesec nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    aqua, glycerin, polysorbate 20, sodium c14-16 olefin sulfonate, cocamidopropyl betaine, sodium lauroamphoacetate, sodium chloride, peg-6 caprylic/capric glycerides, disodium lauroamphodiacetate, lauryl hydroxyethyl imidazoline, lauric acid, xanthan gum, sodium sulfate, disodium edta, citric acid, sodium citrate, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, parfum.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ok zadeva. Sicer mi koze ne neguje, po umivanju me na suhih predelih malce zateguje, ampak ocisti pa super.
    V bistvu me to rahlo zategovanje koze sploh ne moti, ker po umivanju sledi se tonik, jojobino olje ali krema.

Zasluzi si 4/5 ker ni agresivno, po njemu me oci ne pecejo, toda je samo to. Cistilo.

Edit: Za pozimi mi ne odgovarja prevec, kozo mi se bolj zateguje.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico