BEAUTY KISS NATURAL (Spar) – Tonik z aloe vero in rožno vodo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki BEAUTY KISS NATURAL (Spar) – Tonik z aloe vero in rožno vodo

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Sestavine:
    aqua, aloe barbadensis gel, glycerin, citrus aurantium dulcis flower water, rosa centifolia flower water, coco glucoside, sodium benzoate, potassium sorbate, limonene, citric acid, parfum, citral, linalool

Opis izdelka:
    Tonik z aloe vero in rožno vodo za vse tipe kože.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta tonik sem si nabavila po priporočilu Nine. :flower2: Pravi, da je eden izmed najboljših v tem cenovnem razredu. :saving:

Nekako se ne morem navaditi dražjih tonikov in ne morem sama sebe prepričati, da je lahko tonik vreden 20€ ali več. :scary: Tako, da še vedno vztrajam pri tonikih nižjega cenovnega razreda.

S tem tonikom sem zelo zadovoljna. Kožo osveži in jo očisti še zadnjih nečistoč.
    Zelo moteče je edino to, da če ga daš na vatko preveč se zelo hitro začne peniti in to je za mene zelo moteče. Tako, da vedno zelo pazim, da ga dam res malo in potem je super. S tem ker vedno dam zelo malo, se pa še ful prihrani in flaška tonika kar traja in traja. :lol1:

Imam mešano kožo, z izsušeno povrhnjico in občasnimi izbruhi nečistoč.

Kupila sem ga v Avstriji, v Sparu. Cena je 2.49€, kar se mi zdi smešno poceni za sestavinsko dober tonik.

Nakup bom še vsekakor ponovila (čeprav še ne v bližnji prihodnosti, ker je poraba res minimalna).

Splošna ocena 4/5 (zaradi penjenja izgubi eno točko :silly: )

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem kupila v Sparu Avstriji, saj ga pri nas (se) ni, ker ga je Nina zelo pohvalila.
    Stane nekaj cez 2€ in cena je glede na kolicino in dobre sestavine res smesno nizka.
    Nazalost me je tonik ob uporabi razocaral, saj mi gre neverjetno na zivce da se ob stiku s kozo peni, tudi ce se potrudim in ga dam res malo (manj ga skoraj ne morem dat, ker potem mi ne zadostuje za celoten obraz), prav tako se mi zdi da mi na kozi pusti nekaksen film. Imam ga ze kar nekaj mesecev, pa sem ga uporabila samo parkrat in verjetno bo kmalu romal naprej. Glede tonikov sem sicer sama zelo zahtevna in mi za njih ni problem odsteti veliko denarja, saj v poletnih mesecih velikokrat uporabljam samo tonik (in nic kreme). Tonik se je sicer ok obnesel v kombinaciji z essential care vrtnicno kremo, vendar so mi ostali, ki jih imam vseeno veliko bolj vsec (predvsem ker se ne penijo in ne puscajo neprijetnega filma).
    Embalaza je dokaj prakticna, bi mi pa bila bolj vsec na pumpico, vendar pri taksni ceni verjetno ni za pricakovati presezkov.
    Kozo mi je sicer lepo navlazil, tako da ce vas ne moti penjenje vam vsekakor priporocam, da ga preizkusite.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Tonik sem dobila od prijazne soforumasice, ker je dobavljiv le v Avstriji. :flower2:

Uporabljala sem ga vec kot en mesec (dokler ga nisem porabila do konca – imela sem namrec 1/2 tonika) in moram reci da mi je zelo vsec.

Embalaza je prirocna, plasticna. Prezivela bi transport saj je zelo kompaktna. Sama barva/motiv na embalazi mi ni ravno vsec ampak spominja na nekaj svezega tako da je ok.

Sama imam mesano kozo in tonik sem uprabljala v kombinaciji z Essential Care vrtnicno kremo s katero se je zelo dobro obnesel. Na vatko sem nanesla malo tonika in z njo ocistila obraz.

Tonik je zelo osvezilen in tudi ocisti nekaj make upa. Res je, da ce pride v oci pece kot hudic, ampak tega mu res ne morem steti kot minus.

Ce nanesemo vecjo kolicino tonika na vatko oziroma s to vatko krozimo dlje casa po obrazu se zacne peniti. Sprva sem ostala presenecena potem pa sem se navadila. Penjenje me ni motilo, le dalo mi je nekoliko bolj ‘lepljiv’ obcutek. Ravno zaradi tega nisem pretiravala s kolicino tonika.

Vonj je tudi zelo prijeten, nekoliko svez.

Nakup bi ponovila, ce bi le imela moznost ker je res super!

Ocena: 4/5 (tocko izgubi le zaradi tega ker ni dobavljiv v SLO).

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico