BEAUTY BABY – Baby-Puder

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega otroške kože BEAUTY BABY – Baby-Puder

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Zaščiti občutljive predele kože vašega malčka, s tem da veže odvečno vlago. Preprečuje draženje kože.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Ta puder sem uporabljala po britju za pomiritev kože. Prepričuje tudi nastajanje mozoljev in izpuščajev. Puder ima prijeten vonj, ki je enak kot pri ostalih pudrih. Prenehala sem ga uporabljati predvsem zato, ker ko sem ga uporabila, je bilo okoli mene vse belo. :lol1:

Embalaža je praktična za prenašanje. Za doziranje malo manj, saj enkrat je iz embalaže prišlo malo pudra, naslednji trenutek se je pa vsul. :) Koliko je stal, žal ne vem, a mislim, da je bila cena okoli 2€. Sama nakupa ne bom ponovila, ker sem našla boljšo alternativo za pomiritev kože po britju. Za dojenčkovo ritko pa verjamem, da je zelo fajn. :)

3/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico