Batiste izdelki

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of summertime summertime 3 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Ali morda katera ve, kje bi lahko kupila Batiste izdelke (predvsem suhi šampon me mika).

Pri nas, ali na internetu (ali se ta na pritisk pakiranja sploh lahko pošiljajo)?

Hvala!

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

http://www.asos.com/Beauty/A-To-Z-Of-Brands/Batiste/Cat/pgecategory.aspx?cid=2988

tule imajo nekaj in piše, da pošiljajo v Slo.

Če boš kaj naročila, poročaj.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Glede pošiljanja mislim, da gre, vsaj moja kolegica naročuje preko Asosa in je s tem suhim orginal ful zadovoljna. :)

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Hvala vama za odgovor, verjetno bom res naročala, ampak čez kak mesec ali dva. :flower2:

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Joj, pa vas nič ne srbi lasišče po uporabi? Suhi šampon sem uporabila samo enkrat v življenju, ko sem bila bolna in sem ga uporabila (nek slovenski proizvajalec je bil, če se ne motim) in me je tako zelo srbelo lasišče, da imam še vedno odpor do njih.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Meni se to ne dogaja, je pa res da pazim, da gre šampon čim bolj površinsko na las in ne špricam zelo blizu lasišča.

Profile photo of nikapika
    nikapika
    Udeleženec

Probala Batiste Original in moram reči, da se mi zdi odličen. Primerjam sicer lahko le z Syoss in Balea tovrstnim izdelkom in mi je všeč, ker ima za razliko od Syossa bistveno milejši vonj, od Balee pa je dosti bolj fine teksture, tako da se ga res ne opazi na laseh.

Meni se sicer ne zdi, da bi tovrstni izdelki (izraz šampon se mi zdi čisto neprimeren, saj puder oz. prah, ki je osnova teh sprejev niti slučajno ne očisti las in ni niti približna zamenjava za šampon) škodovali. Jih pa uporabljam občasno, mogoče 1 do 2 krat na mesec, pa ne na zelo mastnih laseh, ampak laseh pri katerih se na koreninah že vidi, da se mastijo, sicer so pa po dolžini in konicah videti in čutiti še čisto OK.

Pa še namig glede Asosa: če naročite Batiste izdelke jih pošljejo z DPD-jem tako, da pride paket do vas v 3-eh dneh, tako da se to splača, če naročiš še kaj drugega in želiš zadevo hitro prejeti.

Odkrila sem, da Batiste prodajajo tudi tule:
    http://www.chemistdirect.co.uk/hair-care-batiste-shampoo_cb_4443_740.html

(zelo všečna spletna lekarna, poštnina odvisna od velikosti in teže paketa, za Batiste konkretno ne vem, ker sem ga naročila na Asos)

Profile photo of summertime
    summertime
    Član

Jaz sem tudi imela Batiste suh šampon (original), sem pa ravno naročila še druge vonje itd. na Asosu. Meni je zelo zelo všeč, ampak se res hitro porabi.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico