Barvice za oči

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Barvice za oči

Ta tema vsebuje 122 odgovorov, ima 20 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of C-Bomb C-Bomb 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

@nati wrote:

ja prooosim res :) me zanima, če res zdrži več kot 6 ur…in če ne draži oči. Jaz se ponavadi prav lepo nališpam, ugotovim, da bi pasala zraven črna barvica, jo uporabim in potem buuum solzne in rdeče oči, ko en đanki :)

@goga wrote:

OT:
    Nati, a to od vseh barvic ali kako? Ker jaz imam tako reakcijo samo na določene znamke.

@nati wrote:

Po resnici povedano, sem sprobala samo ene dve al tri, pa je bilo pri vseh isto…če mi že niso dražile oči, so bile pa totalno neobstojne…

Jaz sem zadnje čase totalno navdušena na Goshevimi, sem ravno danes razlagala prijateljici, pa še čisto poceni so, tam okoli 4 EUR.

Dolgo časa barvi nisem marala ravno zaradi (ne)obstojnosti.

Je pa res, da barvico zdaj pogosto tudi fiksiram s senčko.

Na waterlineu je pa itak ne uporabljam, ker nosim leče.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz bi pa predvsem rada eno zadevo za waterline. Na zgornji veki tako ali tako s senčilo naredim črto, če je treba, spodaj tudi, v waterline (zakaj nimamo slovenskega izraza za to??) pa to ne gre…

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni je obstal samo Revlon ColorStay svinčnik. Vse ostalo mi takoj zgine in za povrh pusti še fajn reakcijo. :thoughtful:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Se mi zdi, da je Gabi enkrat hvalila neke Revlonove? :think2:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Tudi meni je tale Revlon ColorStay všeč in edina, ki je res črna in se res vidi črno črno. Ni je treba ful drgniti, da se je sploh kaj pozna. In tudi zadovoljivo dolgo je obstojna pri meni. Je pa res, da imam jaz kar hitro rdeče oči (očitno so občutljive) in mi skoraj pri vsaki barvici še dodatno pordijo. Kar mi tudi sicer, če ni barvice…

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

kakšna je pa kej cena te Revlonove barvice?
    pa mislilm, da nej bi bile tudi Bourjois dobre…

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz imam eno Bourjoisevo, pa je kar precej trda. Ne vem, kako bi se obnesla na waterlineu

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Nati – jaz sem jo kupila na Ebayu. Vem, da ni bila draga.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz pa uporabljam črno od AD in je super. Imam se Gosheve (lila in zeleno), pa tudi ne morem prehvalit.
    Reakcije sem imela od Manhattan, Essence in S-he.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

RAvnokar sem preštela, da imam kar 13 barvic za oči :scared: (in 3 za obrvi) :scared:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

uff, to pa je zaloga :) jaz pa nimam niti ene uporabne! niti enega tuša (no enega 7let starega od Isadore)! še hujše :)

Saša, a sem si štela tut NYX svinčnike?

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Ne, NYXov nisem štela, ker jih ne uporabljam. Sploh.

Štela sem samo vse tiste, ki jih načeloma uporabljam, bom naredila en dan seznam (sem jih danes zjturaj spravila v hladilnik in jih prejle vse ošilila, da bomo jutri lažje začeli novoleto :D).

Sem pa jaz tudi svinčnike začela uporabljati šele pred kratkim, čeprav sem jih imela že pred tem nekaj doma. Ampak potem se je zaloga hitro razširila.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Pa svinčnike uporabljaš za zgorno ali spodno veko? za ostre črte ali jih zabrišeš?
    me zanima kaka ideja :)

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Uporabljam jih samo spodaj.
    Vedno ga zabrišem s Sephorinim čopičem “smudge #14”

VIR

POtem ga včasih še enkrat nanesem :lol1: , včasih ga pustim samega, včasih pa čez nanesem senčko, s katero zaključim zunanji kot zgornje veke.

Vedno pa pazim, da se nekako ujema s celotnim MU (da ni prevelike razlike med sencami zgoraj in svinčnikom spodaj). Včasih, če sem res dobre volje in imam čas (kar je pred službo redko), pa delam črto spodaj samo s senčko.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz skoraj vedno uporabim Chanelovega v barvi berry – ni čisto perfekt barvica..je pa odtenek res perfect :yes:
    Največkrat ga nanašam samo na zgornjo veko, na zunanjih kotičkih malo debelejšo črto.
    Na waterline pa zaradi leč tudi jaz nič ne nanašam.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico