Barvanje trepalnic

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Barvanje trepalnic

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of melanie melanie 7 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Katera prakticira barvanje trepalnic (v salonih)? Kako se vam obnese in kam hodite?
    Razmisljam, da bi si enkrat pobarvala, pa bi rada sla nekam kjer to res dobro naredijo, da me ne bo vse peklo itd.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

uuuuu..to pa tudi mene zanima. Moje trepalnice so kar dolge, vendar bolj svetle in če si ne nanesem maskare, me vsi sprašujejo, če je kaj narobe z mano, če sem bolna … :P

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Isto, brez maskare imam pomanjkljive oči. :lol1:

Barvanje trepalnic sem tudi sama hotela kako leto nazaj, ampak jih v Maliju ne barvajo več, samo obrvi. Potem sem pa opustila zamisel.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Jaz pa svojih bolj črnih kot so ne morem imeti..barvanje pride v upoštev samo, če bi želela kakšno eksotično barvo :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

nazalost nam svetlolaskam niso naklonili crne barve trepalnic :lol1:

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Moja mama si jih barva pri svoji frizerki, ki sicer tudi obvlada ličenje, obdelavo obrvi itd.
    Sva barvno enaki (razen oči), s tem da ona ne uporablja ličil in ji barvane trepalnice lepo poudarijo oči, jaz pa ne vidim smisla, ker brez maskare itak nikamor ne grem (načeloma dam vsaj maskaro gor). No, skoraj.
    V zadnjem času si upam tudi brez maskare ven :lol1:
    To samozavest prinesejo leta (in lenoba :lol1: )

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

meni pa ni problem it ven brez maskare niti brez MUjota in ravno zato bi mi odgovarjalo, da si trepalnice pobarvam, da vecino dni MUja (oz. maskare) sploh ne bi rabila

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Jaz sem pa pred 5 leti, ko se je rodila hčerka, kar opustila “lišpanje” :mistake: .
    Potem pa sem po 3 letih ugotovila :scared: (no saj sem vedela tudi prej-sem vedno izgledala mlajša), da izgledam še vedno kot punčka in mi je bilo nerodno, ko sem dobila mlajšo sodelavko za nekaj let in je izgledala prav super.
    Lepo namazana, športno a elegantno napravljena … Proti meni pa je izgledala starejša in veliko bolj urejena.

Potem se je pa vse obrnilo na glavo in sedaj se brez MU počutim prav smešno. Čeprav mi pa ni problam iti ven brez MU ali pudra.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico