Barvanje las

Ta tema vsebuje 163 odgovorov, ima 53 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Sasa Sasa 1 leto, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Pravkar moja nova barva (obstojna do 28 pranj) Casting creme gloss preliv rjave barve- na meni izpade temneje kot na škatlici (na to sem računala :)) )..mi je pa ta preliv všeč, ker mi malo izsuši lase- vsaj na začetku.

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz bi rada prešaltala s črne na temno rjavo. Imam pa temne lase, tako da se ta ornk narastek, ki ga imam zdaj, ne vidi.
    Komaj čakam, da se frizerka vrne z dopusta, da malo experimentirava.

Drugače sem se pa vedno barvala s Schwarzkošf XXL črno-modro.

Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Jaz se pa že kakih 11 let nisem barvala doma. Vedno se barva v salonu. V obdobjih dolgih las se itak nisem barvala, ampak sem si dajala samo večbarvna pramena, v obdobju kratkih las pa “prepogosto” menjam barvo, da bi sama eksperimentirala. Glede tega sem totalno pussy, ker mi določeni pigmenti ne primejo in si potem ne upam sama (ne primejo mi bakreni in temno rdeči pigmenti, pri temno rdečih barvah, ki so meni tako BBB, pridem ven vedno vijolična ali melancanasta :no:, ne glede na znamko kvalitetne frizerske barve – Wella, Joico, L’Oreal, itd.)

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Mislim, da sem tudi jaz 2x uporabila tale Casting preliv v najsvetlejši barvi – ne vem imena odtenka. In sem bila kar zadovoljna. Sicer sumim, da mi je vsaj malo izsušil lase in so se mi začeli malo bolj cepiti, a ni neke krize.

Trenutno pa imam na sveže pri frizerju narejene dvojne pramene (zlati in blond). Zaenkrat nimam pripomb. Lepo mi jih je naredil tako, da niso preveč vidni. Ne maram namreč pramenov, ki so vidno iz avijona. Meni se lepo zlijejo z mojo barvo, le malo posvetlijo.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Vidim, da se vse barvate. Jaz pa zdaj že nekaj let prisegam na svojo naravno barvo (dokler ne začnem siveti, hihi :) ) … in pravijo, da mi najbolj paše ;)

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Jaz sem začela siveti že v OŠ, tako da je barvanje že dolgo stalnica. Barvam se pa z Logoninimi kremnimi barvami.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Super, Gejba…in kako se obnesejo?

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Meni so zelo všeč. S sivih las se dokaj hitro sperejo vendar se lahko s “kano” barvaš bolj pogosto kot z ostalimi barvami.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Obstaja tudi kaka fajn črna? Saj ne, da bi se jaz nameravala pobarvat :wink1: . Sprašujem zato, ker se od mojega brata punca kar pogosto barva, ravno zaradi sivih las. Je pa naravna črnolaska. Tako pogosto se mora barvati, da sem jaz že kar malo zaskrbljena… :scared:

Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Črna je malo problematična, ker lahko na sivih pride zelena. Se pa splača probat – najprej na 1 pramenu, da vidi kako bo prijelo.

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Ok. Hvala :flower2:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Že leta se barvam sama. Najbolj sem zadovoljna L’orealovo barvo Recital Preference. Lepo prekrije sive lase, ne naredi slamnatih las.
    Vmes preizkušam vse mogoče, trenutno s Schwarzkopf Palette Deluxe nisem zadovoljna.
    Pramene mi dela frizerka, ko se naveličam monotone barve las.

Profile photo of ally
    ally
    Član

Jaz tudi trenutno na Preference, sicer čisto slučajno, ker je bila lepa barva na škatli :blush1:

Ampak je pa super barva – trenutno so v Watsonsu okoli 5 in nekaj malega, v DM pa 8 € :scared:

Profile photo of AnaMaria
    AnaMaria
    Udeleženec

Ally, kaj veš, ali je W. samo v Lj? Poslušam namreč reklamo o norih akcijah v Lj za Bežigradom :thumbsup:

Profile photo of ally
    ally
    Član

Ja, Watsons zapirajo, imajo povsod nore akcije in že kar precej pobrano, vsaj v Kr.

Lokacije trgovin:

Dunajska cesta 49
    1000, Ljubljana
    Presernova ulica 10
    4000, Kranj

Postojnska cesta 18A
    6257, Pivka
    Celjska cesta 49
    3310, Zalec

Ulica 10. oktobra 4
    2000, Maribor

weč: http://www.watsons.si/pages/pageobjectpage/s1/10010000000075-10010000000018/10010000000129-2-10000000002194.aspx

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico