Balm Balm za telo

Ars Cosmetica Forum NEGA IN ZAŠČITA NEGA TELESA Balm Balm za telo

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of amisa
    amisa
    Član

@nati wrote:

js tut js tut! Pa balzamček za noge in mi čudovito diši! Sem ga včeri že sprobala :D:

In Nati kako si zadovoljna?
    Meni je koncno ratalo porabit Lush kremo za stopala, tako da mi bo tale balzamcek res super prav prisel :thumbsup:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

zelo je mastna, kar je meni za noge super, da jo moraš res dobro vmasirat :thumbsup:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Sem včeraj prvi sprobala balm balm za stopala in morm rečt da mi je zaenkrat zelo všeč! Bom videla kako se obnese na dolgi rok :wink1:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Hmm tale balm balm bi biu verjetno za mene super, moram preizkusiti, se ga še da dobiti v dm-ih?

Drugače sem pa na arsu dobila balm balm balzam za ustnice, ki se mi je super obnesel za obnohtno kožico in kožo okoli nosa pri prehladu.

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

Balm balm ima po novem mešanico olj za telo :cheer:

Neodišavljeno blago negovalno olje za telo
    Sestavine:
    Sončnično olje (Helianthus annuus), jojobino olje (Simmondsia chinensis), olje navadnega šipka oz. divje rože (Rosa canina), ognjičevo olje (Calendula officinalis), olje mareličnih pečk (Prunus armeniaca), olje čajeve mirte (Melaleuca alternifolia, Tea Tree Leaf Oil)

Obnovitveno negovalno olje s čajevo mirto za telo
    Sestavine:

Sončnično olje (Helianthus annuus), ognjičevo olje (Calendula officinalis), jojobino olje (Simmondsia chinensis), olje čajeve mirte (Melaleuca alternifolia), olje ravensare (Ravensara aromatica), brinovo olje (Juniperus communis), olje črnega popra (Piper nigrum), olje zelenke oz. vresovega grma (Gaultheria procumbens)

Sproščujoče negovalno olje z rožno pelargonijo za telo
    Sestavine:

Sončnično olje (Helianthus annuus), jojobino olje (Simmondsia chinensis), svetlinovo olje (Oenothera biennis), olje navadnega šipka (Rosa canina), ognjič (Calendula officinalis), olje rožne pelargonije (Pelargonum graveolens roseum), mandarinino olje (Citrus nobilis), sivkino olje (Lavandula angustifolia), ilang ilang (Ylang Ylang)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Uhh, tole se pa ful dobro sliši. :scared: :cheer:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico