BALM BALM – Rose Geranium Face Balm

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni BALM BALM – Rose Geranium Face Balm

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

vir

Sestavine:
    butyrospermum parkii (shea butter), helianthus annuus (sunflower oil), cera alba (beeswax), calendula officinalis (calendula oil), simmondsia chinensis (jojoba oil), pelargonum graveolens roseum (rose geranium oil), *citral, * geraniol, *citronello, *limonene, *linalool. *( items maked with * are naturally occurring components of rose geranium oil)

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale balm sem dobila kot darilo od Arsa :flower2:

Uporabljam ga ogromno, vendar ne za obraz. Nanašam ga na vse suhe predele, od obnohtne kožice do stopal. Življenjskega pomena je, kadar sem prehlajena, za mazanje nosu in ustnic.

Kremica ni v bistvu kremica, ampak olje v trdnejši obliki, če se lahko tako izrazim. Ravno zaradi tega mi je premastna, da bi ga nanašala na obraz, za katero s suho kožo pa bi verjetno bil dober tudi za ta namen. Se precej dolgo ne vpije, kar je od oljnatega mazila verjetno tudi za pričakovati.

Balm mi diši, nekako po nedefiniranih rožah.

Nakup bom najverjetneje ponovila, saj je postal nepogrešljiv del moje torbice.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Tudi jaz sem dobila nazadnje tale Balm od Arsa, prej pa sem enkrat kupila modrega, ampak že nekaj časa nazaj.
    Balm je super za v torbico, imam ga ves čas s seboj. Strinjam se, da je olje v trdnejši obliki, ko ga malo naneseš na prste in “pomencaš” pa se lepo utekočini in razmaže.
    Uporabljam ga za ustnice, obnohtno kožico, če ne najdem prej v torbici kreme za roke pa kar kot kremo za roke.
    Kožo super nahrani in se kar hitro vpije imam pa normalno do suho kožo.
    Nekaj časa sem ga iskala v DMu, ampak mislim, da ga tam ne prodajajo več, bi pa nakup ponovila, ker mi ga že zmanjkuje.
    Edini minus je samo, da ima 6mesecev roka uporabnosti, kar ni malo, ampak se ga porabi zelo malo zato bi lahko trajal še dlje. Embalaža je ok, ker se ne spomnim primernejše za takšen tip mazila oz. olja.
    Torej 4/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico