Balm Balm parfumi

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA PARFUMI Balm Balm parfumi

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Ella Ella 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sem zdaj na spletni strani videla, da ima Balm Balm sedem parfumčkov, ki jih lahko med sabo tudi poljubno zmešaš v svojo dišavo.

Dišave imajo prav tako Soil Association certifikat – kolikor sem prebrala gre za to, da te dišave ne vsebujejo denaturiranega alkohola, ampak alkohol oz. čisti etanol pridobljen s fermentacijo.

TUKAJ je nekaj kombinacij za mešanje posameznih parfumčkov.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Hehe, tole me pa prav zanima, kako izpadejo parfumi, ki si jih sam zmešaš. Če bo katera preizkusila, mora definitivno poročat. :waiting:

Profile photo of gani
    gani
    Član

No a je že katera poskusila mešanice :P

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Mene to tudi zanima ker zgledajo zelo zanimivi in ko berem te mešanice si kar predstavljam njihov vonj :lol1: Na njihovi spletni strani pa stane parfumček 20funtov.Ni tako poceni :unsure:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Pa to pri nas prodajajo?

So pa tudi njihovi balzami kar dragi, tako da me teh 20 funtov ne čudi.

Profile photo of darkrose
    darkrose
    Član

Ne verjamem da bi našla kaj takšnega v Sloveniji da bi prodajali. Ja njihovi izdelki niso glih najbolj ugodni ker 5 evrov za en balzamček mi je preveč ampak ga tudi ni noter tako malo.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Pri nas še žal ni na voljo..bi pa tudi jaz z veseljem malo mešala.. :potion:
    Cena je pa pri vseh certificiranih organskih izdelkih običajno malo višja…

Profile photo of Ella
    Ella
    Član

Kaj takega pa prvič slišim! Je pa zanimivo, ni kaj…za poizkusit! :yes:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico