BALM BALM – Fragrance Free Baby Balm

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega otroške kože BALM BALM – Fragrance Free Baby Balm

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 4 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Sestavine: butyrospermum parkii (shea butter), helianthus annuus (sunflower oil), cera alba (beeswax), calendula officinalis (calendula oil), simmondsia chinensis (jojoba oil)

vir

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale balzam sem dobila v nagradni igri na arsu.

Embalaža je klasičen lonček s pokrovčkom na navoj. Ker je lonček majhen, je doziranje malo težje.

Konsistenca kreme v lončku je podobna vazelinu, v stiku s kožo pa se spremeni v olje. Ob izdatni masaži se vpije v kožo, če pa ga pustimo, pa se dolgo obdrži na koži. Kožo super nahrani.

Moja težava s tem balmom je njegov vonj – mene spominja na pokvarjeno olje iz oreščkov. Samo zaradi neprijetnega vonja ga ne morem uporabljati toliko, kot bi želela.

Če vas vonj ne moti, nakup vsekakor priporočam! Moja ocena 3/5 (ker res ne prenesem vonja)

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico