BALM BALM – balzam za ustnice geranija

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic BALM BALM – balzam za ustnice geranija

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Smejka Smejka 7 let, 3 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: butyrospermum parkii (shea butter), helianthus annuus (sunflower oil), cera alba (beeswax), calendula officinalis (calendula oil), simmondsia chinensis (jojoba oil), pelargonum graveolens roseum (rose geranium oil) *citral, * geraniol, *citronellol, *limonene, *linalool.
    *naturally occurring components of rose geranium oil

vir

Profile photo of sarchy28
    sarchy28
    Član

meni je tale geranija zelo všeč,je pa res,da malo prehitro “izgine” z ustnic.

Profile photo of Biba
    Biba
    Član

EMBALAŽA: Krasna, minimalistična, mi je všeč ker ni neka kičasta stvaritev. Morda me malce moti ker je pač v lončku in zna bit občasno problem ko imam dolge nohte glede nanašanja…

IZGLED BALZAMA: Prozorenkasto-rumenkaste barve, z vonjem nekje med vrtnico in mentolom, na izgled kot vosek in otip tudi.

UPORABNOST: Balzam sem sprva uporabljala na ustnicah. Lepo se nanese, čutiš kako se stopi in daje fin občutek zaščite, se ne lepi, nimaš občutka kot da imaš kaj “težkega” na ustnicah. Čez čas balzam izgine z ustnic in takrat so me ustnice začele peči, se luščiti in srbeti. Balzam sem ponovno nanesla, a je bilo čez čas enako. Vonj je bil zelo prijeten, balzam je pustil rahlo belkasto sled ki mi je bila res všeč. Žal pa ga zaradi preobčutljivosti ( :confused: ? ) ne dajem več na ustnice, ampak ga uporabljam za; obnohtno kožico, nanesem ga na zgornjo stran roke -vidni členki, kjer je koža suha… Problemov ni.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Najverjetneje je to draženje na ustnicah posledica sestavin eteričnih olj..

Profile photo of BusyBee
    BusyBee
    Član

Ta balzam sem dobila brezplačno na tem forumu.

Pakiran je v majhnem lončku, ki se mi zdi zelo nepraktičen, pa morda nekoliko nehigienski. Balzam je goste konsistence in se super nanaša. Je ravno dovolj masten. Z ustnic sicer res izgine precej hitro, ampak jih vseeno nahrani in navlaži, da so voljne in negovane. Super se obnese tudi za obnohtno kožico in suhe komolce. Bi rekla, da je vsestranski.

Kar me poleg nepraktične embalaže moti, je nekliko vsiljiv vonj, saj je geranije preveč. :unsure:

Izdelka sama ne bi kupila, ker mislim da za 5 € dobim kaj bolj praktičnega (nisem ljubitelj balzamov v lončkih …).

Ocena: 4/5

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Ta balzam sem dobila brezplačno na Arsu. Uporabljam ga za ustnice in obdnohtno kožico. Balzam je gost in se ga super nanaša, čeprav iz ustnic izgine dokaj hitro. Po uporabi pa so ustnice oz. obnohtna kožica nahranjene in navlažene. Vonj mi je všeč. Moti me le embalaža, ki se mi zdi nepraktična in nehigienska.

ocena: 4/5

Profile photo of Smejka
    Smejka
    Član

Tudi jaz sem na ARS-u dobila ta balzam brezplačno in se zato čutim dolžna dati oceno. :wink1:

Z balzamom nisem preveč zadovoljna. Res je, da sem glede balzamov za ustnice zelo zahtevna uporabnica, vendar ta ne zadovolji skoraj nobene moje zahteve.

Za moje ustnice je vsekakor premalo vlažilen. Takoj, ko ga nanesem je precej masten, vendar ko se ta maščoba porazgubi imam spet takoj hrapave ustnice.

Vonj je precej povprečen in niti ni moteč, ni pa pretirano prijeten. Po resnici povedano sem pričakovala bolj dišečega.

Cena v trgovini je precej nabita in vsekakor ni vreden svojega denarja.

Embalaža mi tudi ni pretirano simpatična. Še posebej, ker ne maram balzamov, ki se morajo mazati z rokami. Se mi zdi precej nehigienično vse skupaj. Še posebej čez nekaj časa, ko ga že dlje časa uporabljaš.

Moja ocena je 2 od 5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico