BALM BALM – balzam za ustnice čajevec

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic BALM BALM – balzam za ustnice čajevec

Ta tema vsebuje 9 odgovorov, ima 9 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: butyrospermum parkii (shea butter), helianthus annuus (sunflower oil), cera alba (beeswax), calendula officinalis (calendula oil), simmondsia chinensis (jojoba oil), melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, *limonene.
    *naturally occurring components of tea tree oil)

vir

Profile photo of ally
    ally
    Član

MEni je super, mi je pa v tem mrazu premalo, zato sem mu dala oceno 4 :yes:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Meni je tale balzamček zelo všeč. Vonj je tak nežen, blažilen, na ustnicah pa naredi tak mehek občutek. Ko sem doma, ga zelo velikokrat, tudi večkrat zapored uporabim, ker se zelo hitro vpije v ustnice. Prav iz tega razloga, se mi ne zdi dovolj velika zašita za ven, za mraz, tako da ga imam v domači uporabi. Tudi jaz mu prav zaradi tega podeljujem 4 pike

Profile photo of ally
    ally
    Član

Danes sem opazila, da izdelke Balm Balm prodajajo v DM… :yes:

Profile photo of nejka
    nejka
    Član

Tudi meni je balzamček super…doma se redno mažem z njim. Tudi preden grem od doma, ga uporabim. Ko pa sem zdoma, uporabljam drug balzam, ki je v stiku. Embalaža je tudi sicer edina slaba stran balzamčka, zato sem mu dala oceno 4.

Profile photo of kresnicka
    kresnicka
    Udeleženec

Balzam mi deluje kot odlično hladilo. Ne vem zakaj :) Za zunaj ga zdaj nimam, bo pa zato poleti prav fajn.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Tale balzam sem dobila kot darilo na ARSu :)
    Embalaža je sicer zelo luštna, a sama nisem velika ljubiteljica balzamov v lončkih, ker je treba izdelek nanašati s prsti. Minus za nepraktičnost in nehigieničnost.

Kar se tiče učinka – balzam ustnice sicer lepo navlaži, a efekt žal ne traja dolgo. O obstojnosti torej ne morem govoriti.

Struktura je – zanimivo – predvsem odvisna od vremena. Medtem, ko je pri ‘normalnih’ temperaturah precej bolj kompakten, skoraj grudičast, se ob vročem vremenu kar stopi v lončku, kar predstavlja težavo pri nanašanju, saj balzam postane izredno masten.

Čeprav naj bi šlo za večnamenski izdelek, ga v druge namene še nisem uporabila, a mogoče tudi to še pride na vrsto :)

Sestavine so sicer zelo dobre, naravne, a sama verjetno balzama ne bi kupila, tudi zaradi visoke cene (mislim, da stane okoli 5 evrov), ki po moji oceni ni upravičena.

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Zelo dober balzam, z nežnim vonjem čajevca. Mojim ustnicam zelo usteza, ga pa rabim še za nego obnohtne kožice.
    Edina slaba stvar je malce previsoka cena.

Moja ocena: 4

Profile photo of anchek
    anchek
    Udeleženec

Tale balzam sem dobila za darilo na ARS-u. Balzamček se na mojih ustnicah obnese vredu, ampak se mi ne zdi tako dober, da bi bil vreden svoje cene v trgovini.
    Tudi embalaža mi ni preveč všeč, vsaj za ustnice ne.
    Na ustnicah sem ga uporabila parkrat, sedaj pa ga uporabljam za nego obnohtne kožice ter za komolce.
    Tega bom porabila, potem ga pa vrjetno ne bom več kupila.

Ocena: 3

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tale balzamček sem dobila kot darilo na ARS-u. :flower2:

Izbrala sem si čajevec, ker vem kako ugodno vplivajo njegove sestavine na suho kožo. Samo ta balzamček ni izpolnil mojih pričakovanj.
    Najprej sem ga uporabljala le za ustnice, vendar sem kmalu ugotovila, da je za moje ustnice premalo. Najprej ko sem se namazala je bilo vse mastno, vendar sem takoj spet dobila razpoke.
    Zdaj ga uporabljam največ za komolce.

Vonj je tipičen čajevec in je lahko hitro za koga premočan; še posebej na ustnicah.

Imajo jih v DM-jih; cena je precej zasoljena.

Splošna ocena:
    2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico