Balerinke

Ars Cosmetica Forum OSTALO MODNI SVET Balerinke

Ta tema vsebuje 28 odgovorov, ima 16 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nina Nina 7 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Ali nosite balerinke? Jaz imam ene srebrne in ene črne… Super se počutim v njih. :D:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jaz pomoje že tretje leto zapored vsako pomlad in jesen (in poleti včasih) nosim balerinke :yes:
    trenutno imam ene črne s Humanica, ki so blazno udobne, pa sam 20eur sem dala zanje

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

meni niso všeč :unsure: enostavno to ni moj stil.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

jaz jih imam kar nekaj, najraje imam cele usnjene (tudi notri), mehke in udobne :thumbsup:

Profile photo of goga
    goga
    Udeleženec

Jaz tudi, so mi super predvsem za v službo :thumbsup:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Nosim balerinke, ker čevljev z peto ne maram. Imam pa ene črne ki me vsakič ožulijo, pa ene čisto nove sem kupila, te moram pa še sprobat.
    Meni so všeč, sem dosti velika, ne rabim čevljev z peto :lol1:

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Tud jaz jih med drugim nosim zato, ker sem velika..

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Mojca verjetno me ne premagaš v višini. Mene moja višina zlo moti, že zaradi nakupa oblačil, redkokdaj mi je kaj prav :verymad: .
    Pa da ne bom čisto OT, nosim balerinke vendar le občasno, če jih dle časa me ožulijo. Ko najdem takšne da me ne bodo žulile bom redna uporabnica :wink1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

se ena velikanka (vas verjetno vse premagam :lol1: )

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Jaz pa sem mislila, da sem bolj med redkimi (ta velikimi). :lol1: Očitno nas je več. :lol1:

Tudi v moji omari se najde nekaj parov balerink, predvsem zaradi tega, ker visokih pet ne nosim, zaradi višine.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

no saj odvisno kaj je zate veliko :P jaz imam 181cm in se smatram za veliko :silly:

se vseeno pa zelo rada nosim tudi petke :P

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

No, nisem veliko pod tabo s svojimi “skromnimi” 179. :lol1:

Samo petk pa res ne prenašam :blush1:

Profile photo of Maestra
    Maestra
    Član

Evo, oglaša se en liliputput, ki nosi balerinke :lol1: Višina ali nižina gor ali dol visoke pete nosim bolj redko, ker enostavno niso praktične za moje kilometre, ki jih prehodim.

Balerinke so tako kjut :lashing: Imam jih kar nekaj… v različnih barvah… na boso nogo jih praktično nikoli ne nosim, ker me ožulijo… za prehodno obdobje so super… občasno za poleti…

Aja, pa kljub svoji majhni nogi… nope, ne odpovem se balerinkam :lol1:

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

@amisa wrote:

no saj odvisno kaj je zate veliko :P jaz imam 181cm in se smatram za veliko :silly:

se vseeno pa zelo rada nosim tudi petke :P

2 cm več imam kot ti.
    Jaz pa nekako ne nosim pet, ker sem tako že enako velika kot moj, če bi imela še pete bi bila višja.
    Pa tako rada imam pete, odkar znam hodit napadam tetine čevlje z visoko peto, ko sem bila majhna sem ji kar nekaj parov uničila ker seveda nisem znala hodit pa še majhno nogo sem imela in tako se je petka začela migati.

Vse bi lahko bile manekenke ko smo tako visoke :lol1: :lol1:

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

hehe anncheek ce ima se tvoj vec kot 2m, potem je lazje petke nosit :wink1:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico