BALEA YOUNG – Soft+Care vlažilna krema s SPF15

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Kreme in losjoni BALEA YOUNG – Soft+Care vlažilna krema s SPF15

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Sasa
    Sasa
    Udeleženec

Sestavine:
    Aqua, Ethylexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Octocrylene, Propylene Glycol, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Tridecyl Stearate, Aluminium Strach Ocetenylsuccinate, Octyldodecanol, Tridecyl Trimellitate, Cyclohexasiloxane, Glyceryl Stearate Citrate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dipentaerythritly Hexacaprylate/Hexacaprate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Ceteryl Alcohol, Cetyl Palmitate, Cocoglycerides, Glyceryl Steaeate, Parfum, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Methylparaben, Sorboic Acid, Avena Strigoca, Disodium EDTA, Lecithin, Propylparaben, Sodium Hydroxide.

Opis od proizvajalca:
    BALEA YOUNG – Soft+Care vlažilna krema s SPF15. Vlažilna krema za obraz z ZF 15 je namenjena vsakodnevni nežni negi mlade kože. Krema kožo oskrbi z dolgotrajno vlago.

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Tole sem jaz uporabljala kakšne pol leta nazaj in je super.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

jo bom pa še ocenila, ko sem jo lih uporabljala lani :yes:
    Imela sem jo poleti za na morje – krema se lepo vpije, ni mastna in mi na srečo ni povzročala nobenih mozoljev, ampak ima pa precej močen, parfumiran vonj, kar me je precej motilo…očitno sem se navadila na te vonje naravnih krem, ki so bolj blagi in prijetnejši za nos. Tale res DIŠI. In zato sem jo uporabljala zgolj na morju in ne vsak dan. Sicer pa fajn kremica

mislim pa, da se je ne dobi več oz. da so spremenili formulo in je zdaj na voljo podobna krema brez spf

Profile photo of Lena
    Lena
    Član

Dokaj dobra vlažilna in osvežilna kremica z UV zaščito, ki sicer ni visoka, a bolje to, kot nič. Se lepo vpije, ne pušča belih ali mastnih sledi in je ena boljših, ki sem jih probala. Priporočam uporabo.

Moja ocena: 5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

To kremico sem imela nekaj casa nazaj in mi ni odgovarjala.
    Ko sem si jo nanesla se mi ni dobro vpila in sem dbila ‘mokro’ kozo, tak film se mi je naredil.
    Ne znam opisati, ampak res je bilo neprijetno.

Kremo sem dala naprej sestri, ker je nisem morala vec uporabljati.

Kozo sicer je nahralina, ampak na licih me je zategovalo.
    Krema mi zal ni odgovarjala, cena pa je bila res ugodna!

1/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Mislim da je sla krema ze nekaj casa nazaj iz prodaje oz. so ji spremenili sestavine.

Kupila sem jo enkrat lani, ker je bila dokaj pohvaljena na forumih in ker je vsebovala SPF zascito (mislim da je nova razlicica nima vec).

Krema stane mislim da okoli 3€ v DM-u, kar je sicer zelo poceni, vendar je jaz ne bi ponovno kupila, saj mi ni odgovarjala.

Je dokaj redke konsistence, razmaze se dobro, v kozo pa se mi kar ni in ni hotela vpiti. Kombinirala sem jo s tonikom essential care, kaksnih posebnosti zaradi kombinacije nisem opazila.

Kot sem ze omenila se mi krema nikakor ni vpila, na kozi je pustila neprijeten masten film, zato sem jo uporabila samo parkrat, potem pa podarila naprej. Moji mesani kozi ocitno ni ustrezala, ce vas film na kozi ne moti pa predlagam, da jo preizkusite, ceprav mislim, da je nova razlicica veliko slabsa.

Kaksnega posebnega obcutka vlazenja ob uporabi nisem imela.

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Uporabljala sem staro različico, potem sem 2x kupila tudi novo. Nova ima slabše sestavine kot star, poleg tega nima SPF zaščite, kar ni dobro.
    Krema se mi hitro vpije, a če se čez kakšno uro, dve tri izpostavljam naporu bom čutila, kako se mi kapljice nabirajo tam, kamor sem nanesla kremo in to mi nikakor ne odgovarja. Kot bi mi kožo spodbujala k potenju.
    Po nanosu mi sicer obraza ni zategovala in tudi embalaža je praktična, ker je obrnjena navzdol, tako da se lahko porabi resnično celotna krema.
    Diši mi zelo lepo, cena je nizka, okoli 3Eur, tudi se mi ni zdela preveč komedogena pa imam kožo na obrazu nagnjeno k mastni.
    Nakupa ne bom ponovila, ker sem našla boljšo kremo za obraz, bi jo pa najbrž še, če te ne bi našla.
    Ocena 3/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico