BALEA – Young Soft+Care Peeling gel

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske BALEA – Young Soft+Care Peeling gel

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Sestavine:
    aqua, polyethylene, alcohol denat., polyglyceryl-4 caprate, glycerin, dehydroxanthan gum, panthenol, decyl glucoside, parfum, malic acid, hydrogenated jojoba oil, sodium hydroxide, dipotassium glycerrhizate, phenoxyethanol, potassium sorbate, benzyl alcohol, tocopherol, limonene, hexyl cinnamal, linalool, CI 77289

Opis izdelka:
    Piling za obraz.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Peeling sem kupila predvsem zaradi cene, mislim da je okoli 2,5€. Je povprečen piling. Delci so precej veliki in grobi, kar meni ustreza. Ima vonj po limoni. Po uporabi je moja koža zelo gladka, ampak izsušena in razdražena. Zaradi grobosti ga uporabljam redkokdaj, največ enkrat tedensko, pa še to zvečer, da se moja koža pomiri do jutra.

Moja koža je mastna in nagnjena h ogrcem. Po uporabi pri mastnosti nisem videla kakšne razlike, ogrci pa so malo manj vidni.

Embalaža je klasična narobe obrnjena tuba, ki omogoča natančno doziranje. Pokrovček se po nekaj uporabah začne rahljati, moj je že odpadel.

Rekla bi, da gre za povprečni piling, ampak glede na zelo ugodno ceno mu dam 4/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico