BALEA – Vital Sanftes Gesichtswasser

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki BALEA – Vital Sanftes Gesichtswasser

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sestavine:
    aqua, glycerin, polyglyceryl-4 caprate, hydrolyzed adansonia digitata extract, proline, arginine, panthenol, decyl glucoside, citric acid, sodium lactate, glutamic acid, parfum, niacinamide, alanine, aleuritic acid, sodium benzoate, phenoxyethanol, phenethyl alcohol, geraniol, linalool, citronellol, carbomer

Opis izdelka:
    Tonik za zrelo kožo.

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Tonik sem uporabila samo enkrat in nikoli vec :unsure:
    Ne vem niti zakaj sem ga kupila, verjetno kar tako iz firbca, vendar za mojo mesano kozo vsekakor ni primeren. Po nanosu mi je pustil izredno neprijeten film, zdi se mi da mi koze niti ni kaj navlazil, samo vsa lepljiva sem bila. Embalaza je klasicna Balea, nic kaj pretirano prirocna vendar ok. Cena je par € v DMu, kar je ugodno, ce vam seveda ustreza. Pri toniku me je motil tudi vonj, saj se mi zdi izredno umeten in sem ga vonjala tudi ko sem si ga ze nanesla na obraz.
    Nakupa vsekakor ne bom ponovila.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Sama sem s tem tonikom bila malce bolj zadovoljna kot moja predhodnica. :lashing:

Kupila sem ga tud iz čistega firbca, predvsem pa zaradi tega ker je res poceni in ni pretirane škode, če izdelek ne odgovarja.

Meni je njegov vonj prijeten in mi ni zoprn. Prav všeč mi je, ko sem ga še nekaj časa potem vonjala.
    Res pa je, da moji mešani koži tudi ni pretirano odgovarjal in so se mi po uporabi večkrat naredili rdeči flekci. Romal je naprej k sestri in ona je njegova srečna uporabnica.
    Njeni suhi koži zelo odgovarja, moti jo edino ta film, ki ga pusti tonik. Vendar ko nanese kremo je okej.

Embalaža je klasična flaška, včasih se lahko pri doziranju zlije preveč tonika, ker ima kar precej veliko luknjo.

Kupila sem ga v DM-ju, cena je 1.95€.

Priporočam ga “suhokožkam”. :silly:

Splošna ocena: 2/5 (za “mešanokožke”)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico