BALEA – Ultra Sensitive čistilno mleko

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S S 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Sestavine:
    aqua, paraffinum liquidum, pentylene glycol, glycerin, octyldodecanol, polyglyceryl-3, methylglucose distearate, ethylhexylglycerin, panthenol, glyceryl stearare, tocopheryl acetate, dimethicone, xanthan gum, sodium acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, sodium carboxymethyl betaglucan

Opis izdelka:
    Balea čistilno mleko vsebuje kompleks učinkovin, prilogojenih prav občutljivi, k alergijam nagnjeni koži. Nežno in temeljito odstranjuje umazanijo in MU, pri tem pa kože ne draži in ne izsuši.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To je že moja druga flaška tega čistilnega mleka. Imam suho kožo. Z njim sem zelo zadovoljna. Dobro očisti puder z obraza. Koža je po uporabi mehka, očiščena in rahlo nahranjena. Por mi ne maši. Ni neprijetnega vonja. Embalaža je praktična, med prenašanjem se ne odpira. Cena tudi ni previsoka, mislim da je nekje okoli 4€. Vsekakor bom nakup ponovila. :thumbsup:

5/5

Profile photo of Kiwi
    Kiwi
    Udeleženec

Gre za čistilno mleko. Ta so ponavadi namenjena suhi koži. Sama imam bolj mešano z izsušeno povrhnjico. Po tem mleku sem posegla, ker sem iskala nekaj za odstranjevanje ličil. Pri tej nalogi se odlično obnese in odstrani vsa ličila, tudi očesni mu, oči pa pri tem ne pečejo.

V primerjavi z ostalimi podobnimi izdelki, ta ne pušča prevelikega filma na obrazu in je bolj redek. Vseeno pa preventivno uporabim še majhno količino čistilnega gela.

Dodaten plus je tudi to, da ne vsebuje dišav in barvil ter je tako primeren tudi za tiste z bolj občutljivo kožo.

Cena je nizka, kupi pa se lahko samo v dm-ih.

5/5

Profile photo of S
    S
    Član

Fenomenalen izdelek!

Uporabljam ga približno dva tedna in sem nad njim enostavno navdušena. Zjutraj ga ponavadi nanesem na mokro kožo in obrišem z vatico, zvečer pa je primeren tudi za ostranjevanje MU, vendar raje pred tem uporabim peno, saj ne maram preveč zategovati kože.
    Mleko je zelo rahle konsistence s popolnoma nevtralnim vonjem, ne draži in je res nežno. Nanaša se brez težav, tudi izpira se zelo lepo. Vendar kar me pri njemu najbolj fascinira je, da sploh ne maši por ( glede tega imam res visoke kriterije in ta jih odlično izpolnjuje). :2thumbs: Zaradi tega ga po koncu čiščenja zopet nanesem in samo odstranim z vatico ter včasih toniram.
    Najprej se mi zdi kot, da kožo obteži s filmom, vendar se kmalu zatem popolnoma vpije v kožo, jo navlaži in pusti mehko, tako da te slabosti sploh več ne opazim. Pore so se mi zožale, koža je navlažena ( tako, da kreme sploh ne rabim, pozimi dvomim, da bi bilo zadosti) in sploh se ne svetim, kar je pri meni že običajno po nanosu kreme.
    Embalaža je praktična in enostavna s poklopcem, vendar na to tako ali tako ne dajem prevelikega poudarka, le da zadeva opravi svoje delo.
    Cena je zelo dostopna, okoli 5 eurov za 200 ml, kar bo trajalo kar nekaj časa, ker se zelo malo porabi.
    Primeren je tudi za tiste z občutljivo kožo, saj ne vsebuje parfuma, barvil in parabenov.
    Sestavine izdelka so daleč od naravnega, a vseeno se ne ločim več od njega ter bom nakup vsekakor ponovila, vkolikor ne pride do kakšnega poslabšanja.
    Priporočam vsem, ki potrebujete nežno čistilo ( torej vam pene in geli samostojno ne ugajajo oz. imate suho kožo) in ste nagnjeni k nečistočam ali iritacijam.
    Vsekakor vredno preizkusa :thumbsup:

Ocenjujem s 5+/5 :))

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico