BALEA – Tuš piling kokos in vanilja

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Pilingi in obloge za telo BALEA – Tuš piling kokos in vanilja

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Doživetje pod tušem, ki stimulira vašo kožo. Piling vam podari svež in neverjetno svilnat občutek na koži. Mikro drobna zrnca pilingo pazljivo odstanijo nečistoče in odmrle kožne delce – za vidno izboljšan videz vaše kože.

Profile photo of UG84
    UG84
    Član

S tem pilingom pa nisem bila najbolj navdušena, saj je zrnc po moje premalo. Sintetične kokos vonj, povprečna zavevca. Kljub temu zaradi nizke cene nakup ni bil ravno zgrešen, ne bom pa ga ponovila. Nič posebnega. Balea ima veliko boljši piling iz nove, mandelj linije.

2/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Tudi mene je ta piling malo razočaral. Zrnca so preveč drobna in jih je premalo, da bi bil piling bolj učinkovit. Piling sivec lepo očisti kožo. Koža po uporabi ni preveč nahranjena. Peni se ravno prav. Vonj mi je kar prijeten, nič kaj naraven.

Embalaža je prirična za doziranje in prenašanje. Všeč mi je, ker je v tubici. Koliko je cena, se žal ne spomnem točno, a milsim, da je bil kar ugoden. Nakupa ne bom ponovila, saj sem zase odkrila dokaj boljši kokosov piling.

3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tudi jaz imam bolj slabo mnenje o tem pilingu.
    Zrnc je po mojem premalo, da bi bil piling učinkovit. Porabila sem ga samo zato, ker imam rada vonj kokosa.
    Embalaža je praktična, na glavo obrnjena. Pokrovček je dobro tesnil.

2/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Meni se pa zdi ta piling dober.

Res je, da ima malce bolj drobna zrnca in da ni tako močan, ampak ga zaradi tega lahko uporabljam pogosteje.
    Je precej gost, zlato rumene barve. Ko ga nanesemo na kožo se dobro razmaže in srednje dobro peni. Kožo dobro nahrani in srednje dobro “spilingira”. :silly:

Vonj mi je zelo všeč… itak, če je vanilija (ja, js sem vanilija frik :naughty: ). :lol1:

Embalaža je tubica na pokrovček. Sama sem imela kar velike težave kako tubico odpreti z mokrimi rokami. Ne vem a pri vseh tako dobro tesni ali je samo moja.

Na voljo v DM-ih; cena 1.25€

Splošna ocena: 4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico