BALEA – Tuš gel z oljnimi perlami-roza grenivka

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa BALEA – Tuš gel z oljnimi perlami-roza grenivka

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Inovativna osvežilna formula gela z dragocenimi oljnimi parlami, koži podeli dodatno količino vlage in jo zanesljivo ščiti pred izsušitvijo. Koži prijaze4n pH.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Kupila sem ga, ker me je pritegnil njegov vonj, saj zelo lepo diši. :sendlove:

Koža je po uporabi mehka, gladka in rahlo nahranjena. Vsebuje oljne perlice, ki z malo težav počijo in jih lahko tako razmažeš po telesu. Olje je ravno pravšnje konsistence, tako da se lepo namaže, tudi peni se lepo. Poraba je bolj majhna, zato ga imam že kar nekaj časa.

Embalaža je priročna za prenašanje in doziranje. Je ugoden, mislim, da stane okoli 3€. Nakup bom vsekakor ponovila, ko mi ga zmanjka.

4/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale tuš gel sem kupila, ker sem imela suho kožo. Izkazal se je za dobro kombinacijo gela, ki kožo nahrani, in gela ki “nima čudnega punčkastega vonja”, kot pravi moj dragi.

Modre perlice se ob drgnjenju razpočijo, vsebina se razmaže po telesu. Sam gel se lepo speni in po uporabi pusti nežen, svež vonj.

Po uporabi je bila moja koža mehka, bolj kot pri uporabi kakšnega bolj navadnega gela. Nakup bom ponovila, priporočam pa ga ljubiteljicam svežih vonjev.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico