BALEA – Trend It Up Stylingpaste

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Oblikovanje las BALEA – Trend It Up Stylingpaste

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 6 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila, po tistemu ko sem dragemu kupila kremni gel iz iste linije, ki mu zelo odgovarja.

Zelela sem si kremo, ker je tisti gel prevec lepljiv in pretezek za moje lase.

Sama imam suhe, goste ter tanke lase. Na lasicscu se mi hitro mastijo, toda konice ostanejo suhe. Moji lasje so barvani na svetlo blond, naravno imam temno blond lase.

Izdelek je v licni embalazi, s pokrovckom na zavoj. Embalaza prezivi transport brez problemov. Spodnji del je plasticni, zgornji del je aluminijast.

Izdelek je kremast, sivo bele barve s prijetnim sveze parfumskim vonjem. Izdelek je bolj lahka kremica, ampak se vedno gosta.

Nanasa se enostavno, ceprav potrebujemo zares malo izdelka za celotno frizuro, kajti ce ga nanesemo prevec se nam poznajo bele sledi od kreme.

Izdelek lepo ukroti mojo grivo (srednje dolgi lasje) in mi zdrzi brez problema cel dan.

Cena je malce nad 3€ v DMju, kar se mi zdi zelo ugodno za tako dober izdelek.

Meni zelo odgovarja, tako da bom nakup ponovila ko ga porabim

5/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico