BALEA – Serum Aqua

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 8 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of timnala timnala 3 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Opis izdelka:
    Serum za intenzivno vlaženje kože.

Profile photo of S
    S
    Član

Aqua Serum sem si kupila, zaradi vsebnosti hialuronske kisline, saj sem potrebovala navlažitev kože. Uporabljala sem ga v začetku jeseni in na moji takrat dokaj normalni koži z občasno suhimi področji, se je kar fajn obnesel.
    Nanašala sem ga zjutraj in včasih tudi pred spanjem po celotnem obrazu brez področja oči, kjer že nekaj časa uporabljam samo olja.
    Serum je lahek, brezbarven in vonja skoraj nima oz. je dokaj “farmacevtski”.
    Nanos je neproblematičen in kar zdrsi po koži, se vanjo hitro vpije in navlaži kožo, kar naj bi tudi bila njegova funkcija. Vendar je mene včasih ščemelo po nanosu, kar pa je hitro izginilo. Mašenje por je bilo minimalno, vendar sem kar občutljiva glede tega, tako, da verjamem, da marsikdo spremembe sploh opazil ne bi. Uporabljala sem ga samostojno, včasih sem po potrebi nanesla jojobino olje, ker je namreč zelo lahek. Za zimsko obdobje je bil premalo, zato sem ga zamenjala z drugim izdelkom, vendar si ga v poletnem času zopet omislim.
    Embalaža je simpatična pumpica, ki brez problemov deluje, en potisk mi je zadostoval za celoten obraz. Zdrži kar nekaj časa, saj se ga zelo malo porabi.
    Cena je minimalna in za takšen izdelek bi bila pripravljena dati tudi več.

Toplo priporočam predvsem za poletne dni! :thumbsup:

Ta serum sm si tudi kupila po priporočilih uporabnic tega foruma. Embalaža je pumpica, vzelo praktična za doziranje z modrim pokrovčkom. Cena mislim, da se giblje pod 3€.

Po uporabi tonika (Balea Gesichts waser mit hammamelis) nanesem Aqua serum ponavadi zjutraj in pred spanjem. Imam mešano kožo, ki jo serum navlaži in jo naredi mehko. Je zelo redke gostote, uporabim ga zelo malo za cel obraz pa še diši. Hitro se vpije ter osveži. Včasih, ko mislim da koža potrebuje nekaj več čez nanesem Sopyhto Normalising kremico. Odkar uporabljam omenjene izdelke, se mi pojavlja manj mozoljev. Serum je res idealen za vlažitev kože po obrazu.

Nakup bom definitivno ponovila, saj gre za zelo dobr serum po nizki ceni. Priporočam! :thumbsup:

5/5

Profile photo of yazminne
    yazminne
    Član

Ta serum sem si kupila predkratkim. Gre za lahek,vlažilen serum,ki se hitro vpija in za sabo pusti lepo kožo. Sama sem bila navdušena nad njim, tudi vonj mi je ustrezal in še brez konzervansov je. Ampak mi nažalost maši pore. To sem ugotovila ko sem si ga nekajkrat nanesla samo na področje brade in na nos, ker se mi na teh mestih vedno izsuši koža po umivanju z gelom (imam mešano kožo), drugje ga nisem nanašala. Kmalu sem opazila majhne mozoljčke na teh mestih, seveda sem takoj obtožila ta gel. Očitno mi glicerin maši pore.
    Drugače pa je serum sestavinsko zelo vredu,ker sem preverjale še ostale sestavine.
    Priporočam tistim,ki nimajo težav z mašenjem por.
    Ocena: 4/5

Profile photo of lina5
    lina5
    Član

To pa je moj najboljši serum, upam, da jih ne bodo ukinili kar se rado dogaja z dobrimi izdelki. No, serum nanesem zjutraj in zvečer, zelo svež in lahek, tako, da ga uporabljam samo spomladi-poletje. Zjutraj ga nanesem in sem že tako sveža, na obraz je občutili lahkost, zvečer pa ga nanesem po uporabi čistilni gel od balea ki mi izsuši kožo zato nanesem serum, ki brez problema navlaži in čez noč oz. zjutraj je občututi mehkost kožo. Pa še komedogen ni in poceni, tipična za balea, 3eu.

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Izdelek sem kupila pred nekaj tedni in od takrat ga redno uporabljam v dnevni negi.

Moja koza je mesana in vecinoma si izdelki sledijo v tem vrstnem redu:
    Dr. Scheller Granatno Jabolko tonik, Balea aqua serum, Sophyto omega daily moisturizer

Z vsemi izdelki se dobro obnese.
    Vsec mi je, ker mi kozo lepo navlazi in po uporabi je moja koza gladka in mehka.

Prve tri uporabe me je koza po nanosu rahlo pekla, toda to se je kmalu poleglo.
    Mislim, da bi bil serum cisto dovolj kot samostojna nega v vrocih poletnih dneh – to morem se preveriti.

Definitivno je vreden svoje cene in nakup bom ponovila!

5/5

Profile photo of 1_girl
    1_girl
    Udeleženec

Serum sem si kupila ker sem videla, da ga punce zelo hvalite in ker naj bi bil sestavinsko dober za mastno kozo, vendar pri meni ni bilo tako.
    Meni je zelo masil pore. Predvidevam, da je za to kriv glycerin ki ga je v izdelku res veliko(je na 2. mestu). Sedaj ga uporabljam za odstranjevanje ocesnega make upa in pa za obcasno vlazenje ustnic za kar se dobro obnese.
    Jaz ga ne kupim vec. Cena je ugodna, embalaza prirocna.
    Ocena:2/5

Profile photo of soncnica87
    soncnica87
    Član

Prvič sem ga kupila več kot dva meseca nazaj, zaradi tekoče teksture ga porabim zelo malo, tako da še kar traja, s tem, da ga uporabljam tako na obrazu kot na dekolteju.

Nanesem ga zjutraj in pred spanjem, moja normalna do mešana koža pa je po nanosu prijetna navlažena. Všeč mi je, da je serum zelo lahek, enostaven za mazanje, precej hitro se vpije v kožo.

Cena je zelo ugodna, vsekakor ponovno kupim :yes:

ocena: 5/5

Profile photo of timnala
    timnala
    Udeleženec

To je izdelek h kateremu se res redno vračam. Včasih me vmes kaj premami in kupim kaj drugega, vendar ponavadi komaj čakam, da porabim in kupim tale serum.

Kožo mi lepo navlaži, se hitro vpije ter lepo razmaže. Super je tudi za pod MU. Uporabljam ga ponavadi zjutraj, zvečer pa Sophyto serum in ta kombinacija mi ustreza.

Plusi so še to, da traja kar nekaj časa in da je cenovno ugoden.

Moja ocena vsekakor 5/5 :thumbsup:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico