Balea Q10 Straffende Body Milk – za suho kožo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo Balea Q10 Straffende Body Milk – za suho kožo

Ta tema vsebuje 0 odgovorov, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of S325 S325 6 let, 1 mesec nazaj.

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of S325
    S325
    Član

Mleko za telo sem kupila, ko je bila v DM-u akcija, zanj sem dala 1,95€. Vsebine je 400ml, zelo mi odgovarja, ker imam pozimi bolj suho kožo.
    Mleko je zelo čvrsto, se malo težje razmaže če ga je preveč, vpija se počasi, vonj je prijeten (ponavadi mi kreme ki so Q10 malce smrdijo), prav tako je prijeten občutek na koži in tudi pomaga za suho kožo.
    Počasnejše vpijanje bi me motilo, če bi se takoj ko se namažem oblekla, vendar ker to naredim pred spanjem, me ne moti.

Ocena: 5/5

Sestavine: aqua, isopropyl palmitate, ethylhexyl stearate, polyglyceryl-3 polyricinoleate, glycerin, vitis vinifera seed oil, butyrospermum parkii butter, magnesium sulfate, ubiquinone, zinc stearate, tocopheryl acetate, parfum, sodium benzoate, allantoin, citric acid, potassium sorbate, benzyl alcohol.

Vir slike: http://www.mybeautycase.de/prev/256×256/images/products_cinderella/body-lotion/q10-straffende-bodymilk-trockene-haut-21496-0.jpg

Prikaz 1 prispevka (od skupno 1)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico