BALEA Professional – Intenzivna kura za ravnanje las

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Maske, olja in tretmaji za lase BALEA Professional – Intenzivna kura za ravnanje las

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of KuKi KuKi 5 let, 10 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Opis Izdelka: Intenzivna kura za gladke in sijoče lase.

Sestavine:
    Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Stearamidoprpylene Glycol, Propylene Glycol Dibenzoate, Cetrimonium Chloride, Parfum, Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolized Corn Protein, Hydrolized Soy Protein, PEG-90M, Citric Acit, Silica, Calcium Carbonate, Butylphenylmethylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

zaradi ugodne cene sem se odločila sprobati tole oblogo.
    Je nekje srednje gosta in bele barve. Sama ne porabim cele vrečkice naenkrat, ampak jo imam za večkrat. Nanašam jo občasno na umite, še vlažne lase in pustim kake pol ure, čeprav piše, da naj bi zadostovalo 2 minuti. Krema se nanaša brez problemov, prav tako je tudi z izpiranjem.
    O ravnih laseh ravno ne morem govoriti, ampak za to imam itak likalnik :) všeč mi je, da so lasje po uporabi dišeči, sijoči, navlaženi, velik plus je tudi to, da mi jih obloga ne zmasti in da se lahko razčešejo :thumbsup:
    Kar se tiče doziranja, je malce nerodno, ker se nahaja v vrečkici, ampak spet ni tako zelo problematično :)
    Cena je nekje okrog 1e, kar je res zelo ugodno, sploh pri večkratni uporabi. Izdelek bom zagotovo še kupila :)

ocena: 4

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico