BALEA – Professional Braun Shampoo

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega in oblikovanje las Šamponi BALEA – Professional Braun Shampoo

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 5 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Opis izdelka:
    Z barvnimi pigmenti in UV-zaščito. Za naravne in barvane rjave lase. Brez silikonov.

Ta šampon sem kupila, ko je prišel na poličke, nizka cena in lična embalaža sta me prepričala. Cena je manj kot 1,5€, kar je poceni za toliko količino šampona. Embalaža je tuba z luknjico za doziranje, ki pa je enostavno.

Šampon je čokoladno rjave barve, naj bi tudi rahlo obarval lase. Sama imam črne barvane lase, ki pa se z vsakim pranj bolj približuje čokoladni barvi, zato obarvanja nism opazila. Ob parkratni uporabi sem pri pranju las občutila, da so moje konice las v stiku s tem šamponom postale dobesedno slamnate, kar se mi ob drugih šamponih ni dogajalo. Imam dosti razcepljenih konic, ki so pripravljene za striženje, ampak da so tako slamnate in trde, pa se mi še ni zgodilo. Po šamponiranju je bil nanos balzama obvezen, da so si lasje malo opomogli.

Zaradi te izkušnje šampona ne uporabljam več, kupila si ga pa tudi verjetno več ne bom.

2/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To je trenutno moj najljubši šampon. :sendlove:

Je zelo temno rjave barve in precej goste konsistence.
    Sama si po dolgem času puščam svoje, naravne lase in je malce razlike med mojo barvo in pobarvano, zato sem si nabavila ta šampon, da bi malo zakril ta prehod. In to sem z njim tudi dosegla. Rjava barva še bolj zaživi, lasje se lepo svetijo in pri meni se prehod precej zabriše. Lasje so po uporabi zelo mehki in dišeči.

Moti me edino to, ker je res zelo pigmentiran in imam potem čisto rumeno-rjave dlani, če si ne nadanem rokavic. :roll:

Cena je 1.45€, kar je smešno poceni. Dobi se ga pa seveda samo v DM-ju.

Embalaža je kar priročna – tubica, ki se enostavno odpira in tudi doziranje je super, ker šampon ni tako tekoč.

Trenutno sem že na drugi tubi in nakup bom še ponovila.

Splošna ocena: 5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico