BALEA – Peel Off Maska

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske BALEA – Peel Off Maska

Ta tema vsebuje 4 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of freakica freakica 4 let, 8 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Sestavine:
    aqua, alcohol denat., polyvinyl alcohol, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, alcohol, bisabolol, butylparaben, caramel, coco-glucoside, ethylparaben, hamamelis virginiana distillate, isobutylparaben, methylparaben, parfum, phenoxyethanol, pinus succinifera, propylene glycol, propylparaben, geraniol, linalool

Opis izdelka:
    Piling maska za nego obraza.

Alkoholna bomba od maske. :scared: Kupila sm jo, ker nism prej pogledala sestavin, želela sm le kupiti peel off masko, saj me je zanimalo kako se jo potegne stran. :lol1: Embalaža je vrečkici (ni mi všeč, ker potem ko želiš iztisniti še maske umažeš celo embalažo), v njej je maske za dvakratno uporabo. Maska je zelo gosta in rahlo rumene prozorne barve.

Že takoj, ko sem jo namazala na čist obraz me je zelo zapeklo, ko je maska prišla v stik z mozoljčkom na obrazu. Ko sem jo uspela razmazati po obrazu, so me kljub temu, da sm seveda oči izpustila, očke začele malo peči. Nato je ta občutek izginil. Počakala sm 15 min in jo lepo odlepila, koža je bila mehka, niti mi je ni ta maska zelo izsušila.

1/5 – Predvidevam, da je sestavinsko čisto slaba maska, zato nakupa ne mislim ponoviti, saj bom koži naredila več škode kot koristi.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tole masko sem kupila iz firbca, da vidim če deluje podobno kot obliži za odstranjevanje ogrcev.

Že ob prvem nanosu me je zažgalo, koža je bila instantno rdeča. Ampak sem si rekla da bom že potrpela :lol1: Sam nanos je zaradi lepljivosti maske kar malo težaven. Ne znam si predstavljati, kako bi jo lahko odstranila po 15 minutah, saj se na meni še nikoli ni posušila tako hitro. Ponavadi traja vsaj 40 minut, da je dovolj trda da jo lahko odstranim s potegi.

Sam učinek maske mi je odličen, saj res potegne s kože veliko čudnih stvari. Koža je fenomenalno gladka, opazno se zmanjšajo tudi ogrci. Mi pa kožo zelo izsuši, tako da je ne uporabljam veliko, le pred kakim pomembnim dogodkom.

Glede na sestavine bi rekla, da je bolje uporabljati kakšno drugo peel off masko, ampak jaz za tiste redke priložnosti ostajam pri tej.

Oena 3/5

Profile photo of morana
    morana
    Član

Sestavine maske niso ravno najboljše, vendar pa sama nimam slabih izkušenj z njo. Imam precej mastno kožo z ogrci in občasnimi izbruhi mozoljev. Sama jo uporabljam nekje 2x mesečno. Moja koža po uporabi ni rdeča, nič me ne peče, je pa zelo gladka in mehka. Meni maska ustreza.

Profile photo of freakica
    freakica
    Član

Jaz imam tudi bolj kot ne le pozitivne izksnje s to masko… Res da je bil malo bolj vroc obcutek ko sem jo nanesla a ni panike je hitro minila, kozo sem pa tudi imela lepo ko sem jo odstranila…

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico