BALEA – Olje za tuširanje

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa BALEA – Olje za tuširanje

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 6 let, 2 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Za zelo suho kožo. Gel podeli celo zelo suhi koži nežno voljnost. Vsebuje več kot 70% čistih rastlinskih olj in ne vsebuje parafinskega olja.

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Ker imam po telesu suho kožo, rada posegam po temu olju za tuširanje. Je že moja druga flaška. Koža je po uporabi mehka, gladka in nahranjena. Vonj mi je kar všeč. Olje je ravno pravšnje konsistence, tako da se lepo namaže, tudi peni se lepo. Po uporabi mi ni potrebno uporabljati kakšnega losjona dodatno. Ena steklenička mi zdrži kar dolgo, saj se ga bolj malo porabi.

Embalaža je priročna za prenašanje in doziranje. Je ugoden, saj stane okoli 3€. Nakup bom vsekakor ponovila, ko mi ga zmanjka. :thumbsup:

5/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

To olje za telo sem imela kako leto ali dve nazaj in sem bila nad njim navdušena (moram ob priložnosti ponovit nakup :P ).

Predvsem pozimi imam grozne težave z izsušeno kožo po telesu, kar lahko nekateri geli še poslabšajo, tale pa jo je dejansko malo nahranil in navlažil.

Olje je precej goste konsistence, malo se peni, vonj pa je sicer umeten, a prijeten, tak pudrast.

Vsekakor priporočam, ker je cena res smešno nizka, učinek pa super :thumbsup:

5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ta oljček za tuširanje se na moji polički znajde kar velikokrat. :lashing:

Primeren je za suho kožo in po uporabi je koža mehka in nahranjena. Sama sem večkrat prelena, da bi se namazala z losjonom :roll: in zato posežem kar po tem oljčku in potem sploh nimam občutka, da rabim losjon, ker je koža že brez tega super mehka. :lol1:

Embalaža je klasična plastenka in doziranje je enostavno.

Vonj je poseben in bi ga težko opisala (morda bi se lahko strinjala z Nati in ga opisala kot pudrastega). :))
    Nakup bom še sigurno ponovila. :shop3:

Splošna ocena: 5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico