BALEA – Monoi de Tahiti Dushe

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Čiščenje telesa BALEA – Monoi de Tahiti Dushe

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of darksome darksome 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir-slika je moja

vir-slika je moja

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Polyethylene, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Coco-Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Inulin, Lecithin, Polyquaternium-7, Citric Acid, Styrenen/Acrylates Copolymer, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, CI 16186

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Po telesu imam normalno kožo tako, da mi izdelki z vsebnostjo SLS ne povzročajo preglavic. Tale gel za tuširanje me je najprej premamil zaradi izgleda, ki se mi je zdel v trgovini posrečen. Sam vonj tega gela je zelo prijeten in osvežilen-po kokosu (ki mi je trenutno zelo všeč). Gel je med bolj tekočimi, je mlečne barve. Dobro se da speniti, po tuširanju pa koža še kratek čas lepo diši. Sama embalaža je vredu, lepo se zapira. Cena je ugodna. Priporočam.

Ocena; 4/5.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico