BALEA – mleko za suho kožo

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

SESTAVINE: aqua, isopropyl palmitate, ethylhexyl stearate, glycine soja oil, glycerin, polyglyceryl-3 polyricinoleate, sorbitan oleate, tocopheryl acetate, sodium lactate, magnesium sulfate, zinc stearate, citric acid, parfum, benzyl alcohol, phenoxyethanol, potassium sorbate

Tole mleko za telo sem kupila zaradi njegove preproste sestave – nekaj vlažilcev, lipidne sestavine (med njimi sojino olje) in vitamin E. Zaradi komedogenosti ni primeren za mastno kožo nagnjeno k mozoljem.
    Kako se bo obnesel na koži bom poročala ob uporabi.

Profile photo of tanca
    tanca
    Član

Meni je v redu, samo vonj je nekako čuden, ampak saj se malček čez noč razdiši.

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Dobro mleko za telo :) – na začtku deluje malo mastno, kljub tekoči konsistenci, ampak se dobro vpije. Solidno navlaži in nahrani kožo. Vonj je res malo čuden, ampak mene ne moti.
    Priporočam.

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

bo potrebno preizkusiti.
    Nina priporočaš tudi za zelo suho, srbečici nagnjeno kožo?

Profile photo of Nina
    Nina
    Upravitelj

Sicer se da dobiti kaj boljšega za takšno kožo (kakšna kvalitetna masla in olja)…ampak bi se znalo tudi to mleko dobro obnesti na zelo suhi koži.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tole mleko sem si nabavila, ker je poceni in ker piše da je za suho kožo.
    Z njim nisem bila zadovolja, ker je bil preveč masten. Ko sem se namazala sem rabila sigurno še kakšno uro, da se je vsaj malo vpil, koža pa je bila še vedno mastna.
    Najprej sem bila navdušena, ker sem mislila, da bo super za mojo suho kožo, če je tako masten, vendar se na dolgi rok ni obnesel in je bila koža že takoj naslednji dan spet suha.

Minus si zasluži tudi zaradi precej težkega nanosa in čudne konsistence.
    Vonj ni bil nič kaj posebnega, meni prej zoprn kot fajn.

Splošna ocena:
    2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Mleko sem kupila, ker sem bila v fazi iskanja popolne kreme/masla/mleka za mojo suho kožo. No tole mleko res označuje vonj, ki se ga sploh ne da opisati, je pa malo čuden. Ob nanosu je res masten, ampak koža rabi večnost da ga vpije, pa še po tem ni nevemkaj nahranjena.
    Cena je nizka, okoli 2€ v DM, ampak jaz ga nisem več kupila, saj mi je za mojo suho kožo bil premalo pa še vpija se predolgo in vonj slab.
    Nanos ni bil enostave, saj se losjon ne razmaže lepo, prej “vleče”.
    Ocena 2/5. Tudi za takšno ceno obstaja kaj boljšega..

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico