BALEA – Maska za obraz mleko in med

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske BALEA – Maska za obraz mleko in med

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Black Cherry Black Cherry 3 let, 8 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki

vir

Sestavine: Aqua, Glycerin, Sesamum Indicum Seed Oil, Zea Mays Germ Oil, Cetearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Decyl Oleate, Ethylhexyl Isononanoate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, Mel, Persea Gratissima Oil, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Panthenol, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Sodium PCA, Parfum, Carbomer, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Lactose, Arachis Hypogaea Oil, Lactic Acid, Glycolipids, Sodium Benzoate, Lactis Proteinum, Sclerotium Gum, Daucus Carota Sativa Root Extract, Benzyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Pantolactone, Potassium Sorbate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea, Citric Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Fruit Extract, Tocopherol, Glyceryl Oleate, Galactaric Acid, Beta-carotene.

Opis izdelka: Obnovitvena maska s peptidi iz mleka.

Kar vredu maska, kožo dobro navlaži, je ne draži in je prijetnega vonja. Ker imam mešano kožo (mastni T predel in normalna koža na ličkih) jo uporabljam le kadar izgleda moja koža utrujena in se mi zdi, da jo res kar dobro “poživi”. Ne vem pa, kako bi se obnesla na suhi koži. Na sestavine se ne spoznam najbolje, ampak zdi se mi, da so kar okej.

Maska je shranjena v plastični vrečki za dve uporabi, škoda, da se ne dobijo Balea maske tudi v tubah za več oporab. Cena je ugodna, približno 1 €, ne spomnim se točno.

Zaradi ugodne cene jo je vsekakor vredno poskusiti, tako da jo priporočam :yes:

Ocena: 4/5

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico