BALEA – Maska s čajevcem

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Pilingi in maske BALEA – Maska s čajevcem

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of morana morana 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Sestavine:
    aqua, glyceryl stearate, dicaprylyl ether, oleyl erucate, sorbitan olivate, cetearyl olivate, allantoin, scorbyl palmitate, benzyl alcohol, butylparaben, carbomer, chamolilla recutita extract, colloidal sulfor, disodium EDTA, ethylparaben, glycerin, isobutylparaben, limonene, melaleuca alternifolia oil, methylparaben, panthenol, phenoxyethanol, propylene glycol, propylparaben, sodium hydroxide, tocopheryl acetate, urtica dioica extract

Opis izdelka:
    Maska s čajevcem za nečisto kožo.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Masko sem kupila bolj kot ne iz “firbca” in pa zaradi nizke cene, okoli 1€ v DM. Embalaža je malo neumna, sploh ko imamo roke že umazane od maske je z njo težko ravnati. Pakiranje v tubi ali čem podobnem bi bilo veliko boljše.

Maska je zelo gosta, vonj ima značilno po čajevcu. Njena posebnost je, da je po uporabi ne speremo, ampak samo obrišemo z vato. Zaradi tega pusti na koži film, ki deluje še po uporabi, vsaj tako domnevam. Meni zelo pomaga pri rdečici in razdraženosti kože. Opazila sem tudi, da se mi po uporabi koža manj masti, ampak ta učinek žal ne traja dolgo.

Uporabljam je ne redno, ampak predvsem zato ker se ne spomnem nanjo. Z redno uporabo bi verjetno dosegla še malo manj vzdraženo kožo.

Glede na razmerje učinek/cena jo vsekakor priporočam, sama bom nakup zagotovo še ponovila.

Profile photo of morana
    morana
    Član

Masko uporabim, kadar se spomnim nanjo :blush1: sicer mi je uredu, sem pa opazila da imam po nanosu občutek, kot da mi segreva obraz. Ni pekoče, ni pretirano moteče, samo toplo. Koža je po uporabi mehka, edino kar me malce moti je, da se masko samo obriše, zato ostane na koži film, vendar se da tudi to potrpeti.

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico