BALEA – Lippen Balsam Aloe Vera

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Nega ustnic BALEA – Lippen Balsam Aloe Vera

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 10 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Opis izdelka:
    Balzam za ustnice z aloe vero.

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Tale balzam sem si kupila na hitro pred odhodom na morje.

Odlično se je odrezal pri preprečevanju izsuženosti ustnic. Nanašala sem ga redno. Tubica je priročna, s prirezanim delom z luknjico na koncu. Vonj (oziroma okus) je zelo blag zeliščni, meni ni bil niti super niti moteč. Balzam je zelo kremast, zato se na ustnicah obdrži kar nekaj časa.
    Na ustnicah obdrži svojo rahlo belkasto barvo, tako da ga za sprehode po mestu ne priporočam, ker zgleda malo čudno :lol1: Na splošno pa uporabo priporočam. Nakup bom najverjetneje ponovila.

Ocena 4/5 (zaradi barve)

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker sem »nora« na balzame za ustnice sem si nabavila tudi tega. Ker je Balein in je res poceni itak nimam kaj izgubiti. :naughty5:

Balzam je res prijetnega vonja, vendar bi lahko bil za tiste, ki so bolj občutljivi na vonj, celo premočan. Meni ni, ker res diši. :sendlove:

Občutek na ustnicah je okej, vendar bolj kratkotrajno. Izsušene ustnice ne nahrani dobro in si jih lahko mažemo vsakih 10 minutk (to najbolj sovražim pri balzamih za ustnice). :verymad:

Embalaža je dobra. Je tubica na pokrovček. Doziranje je enostavno.

Cena je malo pod 2€.

Nakupa ne bom ponovila, ker je premalo hranilen za moje zahtevne ustnice.

Splošna ocena: 2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Kupila sem ga mimogrede, ko sem rabila en malo močnejši balzam.
    Cena je bila okoli 2€ v DM, kar ni veliko.
    Embalaža je ok, tubica s pokrovčkom in tudi nanašanje je ok.
    Diši mi nežno, prijetno, malo po mentolu, ustnice pa mi navlaži in tudi prepreči pekoč občutek, če so razpokane. Igodno se je odzval tudi v slabih vremenskih razmerah pozimi in med močnim pihanjem vetra. Nanašam ga, kadar imam občutek suhih ustnic, ki jih malo zateguje.
    Uporabila sem ga tudi za mazanje nosu ob hujšem prehladu pa me ni pod nosom nič peklo, še ublažilo je bolečino.
    Mene ne moti bela obarvanost, tako da ga bom mogoče kdaj še kupila, ni pa postal obvezna stalnica.
    Ocena 4/5- hitro ga je treba nanesti ponovno.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico