BALEA – Körperbutter Erdbeere

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 7 let, 6 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir:slika je moja

vir:slika je moja

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Kožo imam normalno. To maselce super diši po jagodah v kombinaciji z jogurtom. V sebi ima nek kislo komponento-kot jogurt, kar je meni ful všeč. Od vseh treh Balea masel je ta najmanj mazljiv, je najbolj trd, ampak me tole ne moti preveč. Tudi barva je luštna, saj je obarvano rahlo roza. Kot vsi trije je tudi ta dobro hranljiv. Embalaža je super. Žal se ga mislim, da v Sloveniji ne dobi. Meni ga je prinesel fant z Dunaja.

Ocena 5/5.

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Čeprav obočujem Baleine body buttre in body buttre nasploh, me je tale totalno razočaral – zaradi vonja namreč. Res nisem pričakovala pristnega vonja po frišnih domačih jagodah, ampak vonja po merkatorjevem jagodnem jogurtu pa tudi ne. Mogoče me ta vonj tako zelo moti zato, ker jogurtov res ne maram :silly:

Sicer se vpije dobro, mazljiv je tudi, super nahrani kožo – kot pač vsi Baleini BB-ji…le vonj je pri njem ta napaka, ki je ne morem prebaviti…

cena je malo manj kot 3eure (kot vsi Balea BB-ji), kupila pa sem ga v Celovcu, tudi jaz mislim, da se ga pri nas ni dobilo

ocenjujem ga s 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico