BALEA – Körperbutter Cocos mit Schimmereffekt

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Mleka, kreme, olja in masla za telo BALEA – Körperbutter Cocos mit Schimmereffekt

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 4 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Nati Nati 7 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Gejba
    Gejba
    Upravitelj

Opis izdelka:
    Maslo za telo s kokosom za normalno kožo. Vsebuje šimer.

Profile photo of melanie
    melanie
    Udeleženec

Mislim da ja, jaz sem kupila par dni nazaj, samo ga še nisem preskusila, ker je trenutno drugi za porabit.

Profile photo of Smoothie
    Smoothie
    Član

Tole maslo sem kupila že pred časom na Dunaju in za ceno 2-3€ (ne spomnim se točno) se mi je zdelo vredno poskusit.
    Imam normalno do suho kožo. Nisem pričakovala izredne hranljivosti, bolj mi je slo za shimmer efekt. Hranljiv res ni zelo, pač malo navlaži kožo, shimmer pa je zelo drobn, viden na sončni svetlobi, zelo diskretno. Edini problem je na rokah ko se namažem-težko odstranim bleščce in to se mi zdi precej moteče.
    Vonj kokosa je za moj nos zelo nežen, bolj opazen ob vročem dnevu, zavonjajo ga drugi in baje diši lepo, nežno :)
    Embalaža tipična Balea, lonček s pokrovčkom, ki lepo tesni, sicer nič posebnega.

Meni je kar všeč, sicer bi bila bolj zadovoljna če bi bil bolj hranljiv. V kolikor iščete pa izdelek za razvajanje in imate radi diskreten shimmer efekt-bodisi na sprehodu po plaži ali koktejlu s prijateljicami pa le posezite po njem :silly:

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Ob poletni obsedenosti z vonjem kokosa nisem mogla mimo tega bb-ja kljub veliki zalogi doma. Žal me je kar malo razočaral…vonj je tako blag, da ga moj nos skoraj ne zaznava…diši po nečem sladkem, a gotovo ne po kokosu (ko enkrat sprobaš TBS-jev kokosov BB, potem očitno nič ni dovolj dobro). Upala sem, da se bo na koži vonj razvil v kaj bolj dišečega, pa se ne…

Šimer je krasen, diskreten, viden le na sončku – to mi je zelo všeč.

Kožo sicer lepo navlaži, lepo se maže in kmalu vpije, kot pač ostali Baleini BB-ji. Porabila ga bom do konca, ampak ne s kakim posebnim veseljem :silly:

Za učinek na koži si zasluži 5, za vonj pa 1…torej je moja ocena v povprečju 3.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico