BALEA – Handkur Serum

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov BALEA – Handkur Serum

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of manca manca 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Fotografijo je prispevala Tassa

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Zaradi moje (rahle) obsedenosti s kremami za roke sem si v DM-ju nabavila tudi tale serumček. :roll:

Z njim sem bila zelo zadovoljna in bom nakup vsekakor ponovila.
    Kremica ni tako tekoče konsistence, kot kaže njeno ime. Meni se zdi kar krema in niti ne toliko serum.

Embalaža je zelo praktična in mi je bila še posebej všeč. Ima dozirno pumpico, kar je pri kremah za roke precej redko. En pristisk je čisto dovolj, da se lepo razmaže in precej hitro vpije.

Vonj ima precej močan. Spominja me na neko zelo parfumirano zadevo, ne morem pa se spomniti na kaj me spominja. Vendar mene vonj ne moti, ker imam za roke rada dišeče stvari. Za tiste, ki pa ki ste malo bolj občutljive na vonj, pa priporočam, da ga prej testirate.

Cena niti ni visoka, mislim, da je okrog 3€. Res pa je, da je je notri samo 50ml in se tako precej hitro porabi.
    Vsebuje tudi zaščitni faktor (vsaj tako piše gor) kar mi je še dodaten plus.

Sama imam precej izsušeno kožo na rokah in mi jo ta kremica lepo navlaži.

Nakup vsekakor priporočam.

Splošna ocena 4/5

Profile photo of manca
    manca
    Udeleženec

tale serum sem si kupila pozimi v iskanju nečesa, kar bi oblažilo moje razpokane in suhe roke. Serum sicer ni opravil naloge 100% (kar do sedaj itak še nobena krema ni), ampak vseeno dovolj dobro, da se mi je koža zacelila in se mi je stanje popravilo (v kombinaciji z afroditino kremo). Torej krema dobro navlaži in nahrani kožo. malce pa tudi traja, da se vpije.

Kot že omenjeno je embalaža na dozirno pumpico, kar je tudi meni zelo všeč. vonja se niti ne spomnim. cena je nizka, kot vse baleine stvari.
    V zimskem času bom serum zagotovo spet kupila.

4/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico