BALEA – Handcreme Olive

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov BALEA – Handcreme Olive

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 3 glasovi, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

BALEA – Handcreme Olive

Fotografijo je prispevala Tassa :flower2:

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To kremico sem kupila predvsem zaradi tega, ker bi naj vsebovala olivno olje, ki je super za kožo in obnohtno kožico. No, koliko ga v resnici vsebuje ne vem, mi je pa krema vseeno všeč.

Mojo izsušeno kožo dovolj nahrani in je koža potem mehka in prijetna na otip.

Krema je rahlo zelene barve in precej goste konsistence. Vonj je nežen in meni prijeten.

Embalaža je navadna tubica, vendar proti koncu ostane precej kreme v tubici, ker je precej gosta in je nikakor ne gre iztisniti. :silly:

Nakup bom še ponovila, ker mi je dobra krema.
    Cene se trenutno niti ne spomnim, vem pa da ni bila draga (če se ne motim je bila pod 2€).

Nakup priporočam. :yes:

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kremo sem kupila iz firbca, ceprav imam krem za roke malo morje :blush1:

Embalaza je plasticna tuba, doziranje je dokaj enostavno (bi bilo pa se boljse, ce bi bila steklenicka na potisk).

Vonj je dokaj umeten vendar se hitro razdisi.

Krema je goste konsistence, se lepo razmaze, vpija se kar nekaj casa in za sabo pusti masten film, zaradi cesar jo nerada uporabljam.

Kozo na rokah imam normalno do suho (pozimi) in ta krema jih lepo navlazi in deloma nahrani, vendar bo za zelo suho kozo vsekakor premalo.

Cena je okoli 2€ v DMu kar je sicer poceni, vendar je sama zaradi nic kaj posebnega ucinka in filma, ki ga pusca, ne bom vec kupila.

Priporocam ce vas ne moti, da vam na rokah pusti masten film.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico