BALEA – Gessichts Wasser mit Hamamelis

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Toniki BALEA – Gessichts Wasser mit Hamamelis

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of tigica tigica 5 let, 12 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

sliko je prispevala tigica
    Sestavine:
    aqua, glycerin, polysorbate 20, propylene glycol, menthyl lactate, parfum, hammamelis virginiana leaf extract, cucumis melo juice, citric acid, potassium sorbate, sodium benzoate, butylphenyl methylpropional

Opis izdelka:
    Tonik za obraz za suho in občutljivo kožo.

Na ta tonik sm naletela med iskanjem tonika v DM, ki ne vsebuje alkohola za dokaj nizko ceno. Tonik je v plastični embalaži z pokrovčkom in luknjico za doziranje. Mislim, da stane okoli 2€. S tem tonikom sem navdušena.

Uporabim ga, ko si očistim make-up (Alverde Clear Crema) in nato z njim očistim še morebiten ostanek MU-ja. Kožo prijetno navlaži in očisti ostanke. Po toniku nato nanesem kremo (Balea Aqua serum in Sophyto-Normalising).

Nakup bom definitivno ponovila, saj odkar uporabljam kombinacijo zgoraj naštetih izdelkov, imam manj mozoljev! Tonik se je za tako ugodno ceno res izkazal. :thumbsup:

5/5

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Ta tonik sem kupila po nasvetu sestre.

Embalaza je lepa, ampak ni nic posebnega. Zaradi pokrovcka ni ravno najbolj primeren za potovanja (se odpre z lahkoto).
    Vonj je prijeten, ampak parfumiran. Je pa zelo nezen.

Cena je zelo ugodna (malo pod 2€). Tudi porabi se ga zelo malo, kar je vedno plus.

Vsec mi je, ker mi super navlazi kozo (ter osvezi) in ocisti morebitne ostanke make upa.
    Ce pride v stik z ocmi (preko vatke, ko cistim ostanek ocesnega MUja), me ne pece.

V bistvu je ta tonik fenomenalen in je eden boljsih kar sem jih imela. Se ne peni, osvezi kozo ter scisti ostanke make upa.

Na moje veliko veselje mi ni povzrocal tezave s kozo (imam mesano kozo, po njem sem si nanasala Essential Care Vrtnicna Krema ter vcasih se jojobino olje). Super izdelek in ga priporocam!

5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico