BALEA – Fuß Butter

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega stopal BALEA – Fuß Butter

Ta tema vsebuje 7 odgovorov, ima 7 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

Balea fuss fresh maslo za stopala grenivka in menta 200ml:
    Shea maslo, avokadovo olje, čebelji vosek in aloe vera negujejo in ščitijo suha stopala.prepisano in prevedeno z embalaže

Profile photo of Amarena
    Amarena
    Član

Moje noge niso tako problematične, vendar si jih vseeno vsak večer mažen z maslom. Tega sem seveda pozabila vzeti na morje, zato sem takoj zavila v tamkajšnji DM, saj so bile moje noge precej suhe od namakanja v morski vodi. Na polički sem zagledala izdelek, ki ga doslej pri nas nisem zasledila (ali pa sem samo slabo gledala) in je to maslo, ki je namenjeno prav nogam. seveda sem ga takoj popokala v košarico.
    Izdelek sem uporabljala vsak večer, približno 10 dni.
    To maslo je veliko bolj lahko kot večina le-teh. v kožo se vpije takoj, noge dobijo le rahel sijaj, vendar niso mastne kot pri drugih maslih, zato grem lahko po mazanju zvečer še na WC(kar sem prej morala storiti pred mazanjem). Zato menim, da je vsekakor primeren za poletje, kako bo pozimi pa bom še videla.
    Embalaža je običajna. Šalčka z pokrovčkom na navoj. Glede na to, da to maslo ni tako trdo bi lahko pristal tudi v kakšni bolj praktični embalaži.
    Cena je 19,90 KUN (cca. 2,80€) kar se mi zdi popolnoma sprejemljivo za ta izdelek.

Profile photo of muffin
    muffin
    Član

Za nakup tega masla sem se odločila čisto po naklučju in me ni razočaral. Všeč mi je ker je sicer zelo mastno amapk se dokaj hitro vpije.
    Sama nimam pretiranih problemov s potenjem stopal, zato mi maslo odgovarja in si ga nanesem enkrat na mesec, ko si urejam stopala.
    Skeptična sem kako bi se obnesel pri tistih, ki se jih stopala bolj potila.
    Vonj je svež, po limonah, občutek po nanosu masla pa je, kot da bi bil malo vlažilen, kar je super.
    Cena je nizka in embalaža ni problematična za nanos.
    Ocena 5/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

To maslo je moja stalnica poleti. :thumbsup: Imam že drugo embalažo. Nanesem si ga vsaj enkrat na teden, ker imam kar probleme s suho kožo, tudi na stopalih. Je kar masten, a se hitro vpije. Vseeno ga sama namažem, ko grem spat in ko sem že v postelji. :) Vonj mi je božanski, saj je svežilen. Po samih citrusih. Koža je po uporabi nahranjena in mehka.

Embalaža mi ni preveč priročna, spet zaradi mojih dolgih nohtov. Je pa zato praktična za prenašanje. Embalaža je plastičen lonček z navojem. Cena je nizka, mislim da okoli 2€. Nakup bom vsekakor ponovila, saj za moja stopala je to maslo no.1. :)

5/5

Kupila sem ga zaradi embalaže.

Pričakovala sem, da bo bolj omehčal trdo kožo na stopalih, vendar je ni. Tudi vpija se zelo počasi in se masti, zeto moram takoj obuti nogavice.
    Vonj je prijeten in občutek svežine na nogah tudi.

Nakupa ne bom več ponovila predvsem zaradi vpijanja.

Ocena: 3/5

Profile photo of Chanel
    Chanel
    Udeleženec

Tega sem tudi jaz kupila lani poleti, ker sem nasploh zadovoljna z Balea izdekli.
    Embalaža mi ni všeč, zaradi nohtov.
    Všeč mi je, ker je masten in mi res nahrani stopala. Če se namažem malo bolj debelo, dam čez nogavice. Ampak načeloma ni potrebno. Vonj mi je tudi všeč, po citrusih in mi deluje osvežilno.
    Cena je nizka in bom nakup ponovila.
    4/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Jaz tole maslo uporabljam predvsem spomladi in poleti.
    Kupila sem ga v DM, cena okoli 2,3€, imam pa ga za res dolgo časa.
    Vonj je citrusni, dokaj osvežilen, moja stopala na hrani, a ga lahko primerjam samo s Kneippovim Fuß butter-jem in od njega je slabši, a je veliko cenejši.
    Prej nisem uporabljala posebne nege za stopala, zdaj pa vidim, da je res super občutek mehkih stopal.
    Občutek daje, kot da stopala osveži, se pa vpija počasi in je kar masten, zato ga nanašam zvečer, ali popoldne, če sem res prepričana, da nikamor več ne bom šla.
    Embalaža je na navoj, taka kot od vseh Baleinih butterjev, ni higienična, moti tudi ob predolgih nohtih, a se vsaj ne odpira in je dokaj praktična za prenašanje.
    4/5, ker je cena ugodna, delo pa tudi opravi čisto zadovoljivo.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To maslo je bilo lansko poletje moja stalnica. :lashing:

Ker je poraba res majhna, mi je ena embalaža zadostovala za celo poletje.
    Maslo je kremno in precej mastno. To mi je pri kremah za stopala zelo všeč. Razmaže se dobro, moja koža ga je srednje hitro posrkala. Če sem nanesla več, je dlje časa ostalo mastno.
    Pri trdi koži mi ni pomagal in se mi je precej hitro delala. :(

Na voljov DM-ih; cena je okrog 2€.

Nakupa ne bom ponovila, ker sem že našla svoje naljubše maslo za noge. :))

Splošna ocena: 3/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico