BALEA – Clear up strips

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega obraza Ostalo BALEA – Clear up strips

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of luncaa luncaa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Obliži delujejo tako, da si zmočimo obraz, potem pa jih prilepimo na problematične dele. Počakamo da se posušijo in jih odlepimo, z njimi gredo tudi ogrci. V praksi se izkaže, da dejansko delujejo. Ko sem jih prvič kupila, sem bila zelo skeptična, ampak dejansko delujejo.

Imam mastno kožo, uporabljam jih na T predelu, kjer imam največ ogrcev. Na mastnost kože ne vplivajo. Po uporabi imam kožo gladko, vendar jo moram še umiti z vodo in nanesti vsaj tonik, saj mi kožo rahlo izsušijo.

Vsak obliž je pakiran v posebno vrečkico, v pakiranju jih je 5. Cena je okoli 2€, kar se mi zdi ugodno.

Nakup bom še ponovila.

Ocena 4/5

Te obliže sem kupila, ker sem iskala cenejšo verzijo Niveine različice teh obližev. Delujejo na enak princip kot niveine, zmočiš del obraza, prilepiš, počakaš da se posuši in odlepiš. Cena pa je ugodnejša okoli 2€, nizka kot ponavadi za Baleine izdelke.

Uporabljam jih predvsem po nosu, ker jih imam tam največ, ampak mi sploh niso pomagali, zdi se mi da niti enega ogrca ni potegnil ven, prav tako sem jih preizkusila na mami, pa se tudi niso dobro obnesli.

Nakupa verjetno ne bom ponovila, mogoče jim bom enkat dala še 1 možnost.

2/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Te obliže sem kupila, ker se mi precej hitro naredijo ogrci na nosu.

Žal svoje naloge sploh ne opravijo in pri meni niso potegnili niti enega ogrca. :no:
    So pa to prvi obliži, ki sem jih preizkusila, zato niti ne morem primerjati s kakšno drugo firmo. :silly:

Tako, da nakupa ne bom ponovila in tudi drugim ne priporočam.

Splošna ocena: 1

Profile photo of Zoey
    Zoey
    Udeleženec

Obliže sem kupila za čiščenje ogrcev po nosu in moram reči,da sem bila zelo nezadovoljna. Obliže sem uporabila po savni, ko naj bi bile pore odprte in odstranitev ogrcev lažja, vendar mi obliž ni odstranil ni niti enega ogrca.
    To so bili prvi in edini obliži,ki sem jih kupila,tako da ne morem primerjat z ostalimi izdelki na tržišču.
    Cenovno so ugodni,ampak popolnoma neučinkoviti.
    1/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Jaz sem tele obliže kupila zaradi “firbca”. Zanimalo me je, če res delujejo, občutek pa je tako tako. Ne zdi se mi, da bi ravno delovali.
    Cena je bila nizka, okoli 2€, da bi res vleikli ogrce ven, se mi ne zdi, zato nakupa ne bom ponovila.
    V škatlici je 5obližev, uporabila sem vse na nosu, ker na srečo drugje nimam ogrcev.
    Nakupa ne priporočam, čeprav mogoče pa kateri pomaga.
    1/5.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico