BALEA – Bodylotion Cocos

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Tassa Tassa 5 let, 9 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki

Profile photo of Bella
    Bella
    Član

Lotion, ki diši po kokosu (ne preveč umetno). Lotion je lahek za nanašanje, dokaj hitro se vpije, razmaže se super. Stalnica za poletje, če imate rade kokosov vonj.
    Koža je navlažena, mehka in prijetno dišeča še nekaj časa po nanosu. Pusti čisto rahel filmček na koži.
    Embalaža je mehka tuba, ki se dobro zapira, lotion se lahko porabi do zadnje kaplje saj stoji na glavi. Cena je okoli 1.50€.
    Dajem mu oceno 3.5/5 (ker sem se rahlo naveličala vonja po kokosu).

Profile photo of Artemida
    Artemida
    Udeleženec

Uporabljam že tretjo tubo tega losiona.
    Všeč mi je njegov vonj, ki je nežen, a se vseeno nekaj ur obdrži na koži. Losion je redke konsistence in se hitro vpija v kožo. Tudi ne pušča mastnega filma, ki ga na koži ne prenesem.

Njegov vonj je nežen, ampak se ga vseeno na koži voha še nekaj ur po nanosu. Vonj ni tipično po kokosu, ampak neka mešanica kokosa, vanilije in še nečesa sladkega – ne znam opisat. Meni ustreza.
    Losion je zelo redke konsistence, kar bo verjetno koga motilo, meni je pa ravno vodenost njegova prednost, saj se zelo lepo maže in ga koža hitro vsrka. Ne prenesem mastnih krem na koži, zato mi je ta losion všeč, ker skoraj ne pušča filma.
    Embalaža je tuba, ki stoji na pokrovčku. Nanos je praktičen, doziranje losiona je natančno.

Losion je poceni in se ga splača preizkusiti.
    Ocena 5/5

Ta losion sem uporabljala pri fantu, ker ga je imela njegova sestra. Dobi se ga v DM. Embalkaža je tuba na pokrovček, enostavno ga je prenašati in dozirati.

Je redek, hitro se vpije, kokosov vonj pa se še kar nekaj časa vonja. Po uporabi je moja koža mehka in navlažena, le vonj mi včasih odgovarja, včasih pa ne. Ni tipičen kokos vonj ampak neka mešanica, kot je že Artemida v prejšnem postu opisala.

Kupila ga verjetno ravno zaradi vonja ne bom.

4/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Losijon sem uporabljala poleti. Embalaža je zelo priročna, všeč mi je ker se izdelek lahko dozira in ga ni potrebno zajemati z rokami.

Lepo se maže, konsistenca je bolj na tekoči strani. Vpije se hitro, koža pa je po uporabi bolj mehka in deluje nahranjeno. Ta učinek pri meni hitro mine, po nekaj urah je koža spet izsušena.

Dodatno me moti vonj, meni ima čisto po umetnem kokosu, če veste kaj mislim. Zaradi vonja ga tudi nisem porabila do konca.

Nakupa ne bom ponovila. Ocena 2/5

Profile photo of luncaa
    luncaa
    Udeleženec

Losjon sem dobila enkrat za darilo. zraven je bil še deodorant z istim vonjem.
    Ne vem kakšna je cena, najbrž okoli 3Eur.
    Vonj mi ni preveč všeč, res ni točno po kokosu, ampak po taki umetni parfumasti mešanici kokosa :)
    Vonj se na koži ne obdrži dolgo, nahrani je tudi ne za več kot kako uro. Imam suho kožo, zato bi mi ta losjon bil občutno premalo.
    Je zelo redek in vsaj vpije se zelo hitro ter ne pušča filma. Ediin plusek.
    2/5, ker si ga sama ne bom kupila..tudi sestavinsko ni nek presežek.

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Ker mi v poletnih dneh zelo paše rahel vonj kokosa in ker za poletje iščem losjone, se je tudi ta znašel pri meni doma.
    Žal pa me je razočaral. :(

Losjon je precej redek in ko ga nanesem moje suhe kože ne nahrani dovolj. Tudi vonj mi ni bil všeč; na začetku nekajkrat je bil še okej, potem sem se ga pa naveličala. Ker ni vonj po prijetnem kokusu, ampak prav po umetnem (kot je že *Fleur omenila). :verymad:

Doziranje je enostavno. Embalaža je klasična tuba na pokrovček.
    Cena je nizka kot pri vseh Baleinih izdelkih.

Nakupa ne bom ponovila.

Splošna ocena: 2/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico