BALEA – Beruhigende Hautcreme

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Ostalo BALEA – Beruhigende Hautcreme

Ta tema vsebuje 6 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of amisa amisa 6 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of darksome
    darksome
    Član

vir:slika je moja

vir:slika je moja

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Tale kremica je namenjena negi po odstranjevanju dlačic. Pri meni se po britju pojavi suha koža in pikice, če si je ne s čim ponegujem. Tale izdelek je v vseh pogledih dober. Nanos je sila lahek saj je kremica bolj tekoča, poleg tega pa nima močnega vonja. Kožo lepo pomiri in jo nahrani. Embalaža je dobra, lepo se zapira. Cena ugodna. Še jo bom kupila.

Ocena 5/5.

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Tudi sama sem glede na dobre izkušnje uporabnic kupila tale losjon, čeprav sem bila sprva skeptična glede njegove učinkovitosti, saj sem poskusila nemalo takšnih izdelkov za po depilaciji in me je večina razočarala.

Losjon se nahaja v tubici s pokrovčkom na poklop. Je precej tekoč in lahek, vonja pa nekako ne znam definirati. Vsekakor meni ni moteč, je pa dokaj intenziven.
    Vpija se zelo hitro, skoraj v trenutku, za sabo pa pusti navlaženo, gladko kožo. Uporabljam ga po depilaciji nog in na bikini predelu. Zelo lepo pomiri pa tudi pohladi razdraženo kožo in pozdravi morebitne mozoljčke, ki se pojavijo kot posledica vraščenih dlak.

Edino kar me moti je to, da se ga zaradi njegove tekoče konsistence relativno hitro porabi. (ali pa sem samo preveč potratna s porabo :)) )
    Cena je zelo ugodna, okoli 2 evra.

Še ga bom kupila :)

5/5

Profile photo of Mojcaaa
    Mojcaaa
    Član

Meni se vedno po voskanju pojavijo na koži majhne rdeče pikice, ki pa jih premagam s to kremico. Kožo mi pomiri in navlaži. Vonj je dokaj močan, ampak meni osebno čudovit.
    Embalaža je vredu, cena nizka!
    Izdelek bom ponovno kupila :yes:

Ocena: 5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Tudi jaz sem ena izmed srečnic, ki imam vedno znova, po odstranjevanju dlak, probleme s kožo.
    Kožo imam precej občutljivo in če si noge epiliram se mi takoj naredijo rdeče pikice, ki jih je vse polno.
    Ta krema mi je všeč, ker kožo res pomiri in pikice prej izginejo.
    Nanša se fajn, tudi če je koža razbolela, ni problema. Vonj ima prijeten, nežen. Kožo tudi fajn navlaži in ne samo pomiri.

Ker je DM-ova znamka se dobi samo v DM-ju in stane malo pod 3€.

Vsekakor priporočam.

Splošna ocena:
    5/5

Profile photo of anncheek
    anncheek
    Udeleženec

Torej, ker ste jo tako hvalile, sem jo kupila in preizkusila.
    Imam problematično suho srbečo kožo po britju, tale kremca pa lepo umiri kožo(po britju me ne srbi več), pa tudi malce zmehča dlačice in kakšen dan z zamudo prilezejo na plan.
    Manjka ji le to da bi se sama mazala pa bi bilo super, ker na polici mi ne pomaga preveč.
    Drugače mi pa ni žal, da sem jo kupila.Nakup ponovim.
    5/5

Profile photo of amisa
    amisa
    Član

Kar tezko verjamem da te kremice se nisem ocenila, saj je ena izmed stalnic v moji negi.

Embalaza je plasticna, mehka tuba, doziranje je enostavno dokler je tuba koliko toliko polna, na koncu pa gre malo tezje. Veliko bolj prirocna bi bila embalaza na pumpico.

Ima kar mocan, umeten, vendar meni prijeten vonj, ki pa na kozi ne ostane dalj casa.
    Je redke konsistence, porabi se je malo, saj se zelo lepo razmaze in prakticno takoj vpije v kozo, za sabo ne pusca mastnega filma.
    Ni hranilna, kozo le navlazi in jo pusti mehko in gladko.

Uporabljam jo vedno po britju (po nogah), kjer imam kar obcutljivo, tanko kozo in kremica fantasticno opravi svojo nalogo pomiritve koze. Odkar jo uporabljam nimam neprijetnih pikic (ki se pojavljajo po britju) niti vrascenih dlak.
    Uporabim jo res takoj po britju (se prej noge splaknem s hladno vodo) in koza me prav nic ne pece oz. karkoli ampak je res pomirjena in negovana.

Sestavine sicer niso fantasticne, vendar jo glede na to, da mi nudi super ucinke, enostavno ne zamenjam, saj se nisem nasla boljse.

Cena je okoli 3,5€ kar je glede na ucinek izredno poceni, porabi se je malo (glede na to da je namenjena uporabi na predelih, kjer se brijemo/depiliramo) in zagotovo jo bom kupovala se naprej.

Priporocam vsem, ki potrebujete kremo za po britju, imate od depilacije razdrazeno kozo ali pa se vam dlake vrascajo.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico