Badger – Cuticle Care

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega rok in nohtov Badger – Cuticle Care

Ta tema vsebuje 5 odgovorov, ima 5 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of mademoiselleT mademoiselleT 5 let, 11 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Fotografijo in sestavine je prispevala Tassa
    Opis izdelka:
    Naravno mazilo za nego nohtov in obnohtne kožice. Dišeč rožmarin pospeši cirkulacijo, kjer nohti rastejo in tako spodbuja zdravo in močnejšo rast nohtov. Karitejevo maslo ter olivno in ricinovo olje pa pomirjajo, vlažijo in obnovijo tudi rdečo, suho ali razdraženo in razpokano obnohtno kožico.

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Meni odlično maslo za obnohtno kožo, kombiniram ga skupaj z Scheller ognjičevo kremo, pred spanjem odlično deluje v boju proti izsušenim rokam pozimi.
    Embalaža je ok, nimam kakšnih problemov z njo, dobro tesni.
    Je precej mehko, rumene barve in lepega limonastega vonja. Sprva kot maslo, ob stiku s kožo se zmehča in dobro vpija. Ne porabi se ga veliko, torej bo dolgo trajal.
    Meni odličen izdelek, bo postal stalnica.

Točne cene ne vem, sem kupila komplet treh mazil, vse skupaj je bilo okoli 15€, torej cca. 5€ za tale balzam. Če ga kupite posamezno pride nekoliko dražji.

Ocena: 5/5

Profile photo of Nati
    Nati
    Udeleženec

Trenutno moja najljubša nega za obnohtno kožico.
    Embalaža je kovinska, super tesni in je prav luštna na pogled in praktična za v torbico.

Maslo je zelo goste konsistence – prav vidijo se bele pikice od karitejevega masla, sicer pa je v barvi olivnega olja. Diši res krasno, limonasto – meni celo malo bolje kot Lushev Lemony Flutter.

v stiku s kožo se začne topiti in se spremeni v olje, tako da je za vtiranje v obnohtno kožico zelo priročno. Nohte in kožo lepo navlaži in nahrani in se zadovoljivo hitro vpije (glede na to, da je to pravzaprav olje).

cena je 6,90 za majhno embalažo, ki traja zeloo zelo dolgo

Meni je tale Badger ljubši od Lushevega Lemony Flutterja, ker ima daljši rok trajanja in je pakunga manjša (Lemonija sem več kot pol vrgla stran, ker se mi je pokvaril…)

še kupim – če bom sploh kdaj porabila :silly:

petka

@mojcaaa wrote:

Kje se ga pa kupi? :blush1:

@nati wrote:

Zin in BB Natura

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

To je trenutno moja najljuša kremica za razvajanje nohtov in obnohtne kožice. :dance1:

Obnohtno kožico imam precej izsušeno in če ji nekaj časa ne namenjam pozornosti se to kar hitro pozna in se začne trgati in cepiti. :roll:
    Zato se trudim, da sem z nego precej dosledna in to maslo mi trenutno kar precej pogosto zaide pod prste in na prste. :lol1:
    Obvezno, ko si zamenjam manikuro in ko imam “nage” nohtke si dobro vtrem v nohtke in okrog njih. Kožo res zmehča in nahrani.
    Super je tudi, če ga nanesemo zvečer in pustimo, da se malo vpije, potem pa spat in zjutraj je obnohtna kožica dobro nahranjena in nič izsušena.

Maslo je goste konsistence, ki se v stiku s toploto takoj spremni v olje.

Vonj je zelo prijeten; po limoni.

Kupila sem ga v slovenski spletni prodajalni v kompletku treh Badger mazil (samostojno je cena 6,90€).

Nakup bom še ponovila in mislim, da kar kmalu. :))

Splošna ocena: 5

Profile photo of yazminne
    yazminne
    Član

Za mene je to najboljša krema za nego nohtov in obnohtne kožice.
    Moja obnohtna kožica je velikokrat natrgana in suha, ampak ta krema je tole ´pozdravila´ :thumbsup: kožico si namažem 2x do 3x na dan oz.po potrebi, še posebaj pa ko imam roke dalj časa izpostavljene vodi. Krema mi je enostavno super, porabi se je malo, diši sveže in lepo, embalaža je priročna za v torbico in luškana.
    Vsekakor priporočam, jaz je ne menjam več :)

Profile photo of mademoiselleT
    mademoiselleT
    Udeleženec

Še eno, meni zelo ljubo, badger mazilo.

Prej obnohtni kožici nisem posvečala posebne pozornosti – v ta namen sem uporabljala kar navadno kremo za roke. Šele po uporabi tega mazila sem videla, da je razlika med navadno kremo in kremo za obnohtno kožico.

Obnohtna kožica je zdaj negovana, lepa na pogled in zmehčana. Tudi to mazilo nanašam največkrat pred spanjem, da ima dovolj časa da se popolnoma vpije, saj se ne vpija ravno zelo hitro.

Diši zelo prijetno, limonasto. Mazilo je bolj “mehko” od drugih Bager mazil, vidne so tudi majhne kroglice (karitejevo maslo), ki se ob stiku s toplo kožo stopijo. Če mazilo uporabljamo samo za obnohtno kožico, je poraba izredno majhna.

Embalaža je kovinska posodica, ki jo (tako kot ostale) krasi simpatična jazbečeva sličica.

Mazilo sem kupila v kompletu treh mazil, drugače pa je cena 6,90€/21g.
    Nakup bom zagotovo ponovila.

Ocena: +5/5

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico