BABYLOVE – Zaščitna krema s kamilico in cinkovim oksidom

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega otroške kože BABYLOVE – Zaščitna krema s kamilico in cinkovim oksidom

Ta tema vsebuje 1 odgovor, ima 1 glas, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of KuKi KuKi 7 let, 6 mesecev nazaj.

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)
  • Avtor
    Prispevki
    Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Zaščitna krema neguje kožo pred plenicami in jo zanesljivo varuje pred vlago ter nastajanjem vnetja. Brez barvil, konzervansov, mineralnih olj in sestavin živalskega izvora. (prepisano z embalaže)

Sestavine: Aqua, Zinc Oxide, Talc, Lanolin, Glycine Soja Oil, Diisostearoyl Polyglyceryl-3, Dimer Dilinoleate, Ethylhexyl Stearate, Cera Alba, Hydrogenated Vegetable Oil, Prunus Amydalus Dulcis Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Sodium Lauroyl Lactyate.

vir

Profile photo of KuKi
    KuKi
    Udeleženec

Za tole kremico sem se odločila, ker imam probleme z razdraženo kožo in vraščenimi dlakami po britju.
    Najprej sem za preizkušnjo kupila testno velikost, nato pa kupila ‘normalno’.
    Krema je bele barve, je zelo gosta in ‘težka’. Sama jo uporabljam po britju na nogah in bikini predelu v kombinaciji s pomirjevalnim losjonom od Balee, s katerim se super dopolnjuje, ker se sicer težko maže. Zato najprej nanesem Balein losjon in nato še Babylove, ki se na predhodno navlaženi koži bolje razmaže. Se relativno hitro vpije, za sabo pa pusti malce filma, ki mene sicer ne moti. Lepo mi pomiri razdraženo kožo, vraščanja dlak skoraj ni zaznati.
    Vonj je nevsiljiv, skoraj nezaznaven. Kremica se nahaja v okrogli škatlici s pokrovčkom na navoj. Poraba je zaradi strukture kremice minimalna.
    Izdelek se dobi v DM-u, zanj sem odštela med 2 – 3 evre, ne spomnim se točno :blush1: vsekakor zelo ugodna cena :thumbsup:
    Dodaten plus so tudi dobre sestavine, ki ne vsebujejo dišav, konzervansov & Co. (kot je napisano v opisu).

ocena: 4

Prikaz 2 prispevkov - od 1 do 2 (od skupno 2)

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico