BABYLOVE – Ultra Sensitive Panthenol-Wundschutzcreme

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega otroške kože BABYLOVE – Ultra Sensitive Panthenol-Wundschutzcreme

Ta tema vsebuje 3 odgovori, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of elchy elchy 6 let, 4 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of elchy
    elchy
    Član

BABYLOVE – Ultra Sensitive Panthenol-Wundschutzcreme

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Ta kremica je pravzaprav namenjena za dojenčkovo ritko, a jaz jo uporabljam po britju. :) Kožo po britju pomiri in prepričuje razne izpuščaje in mozoljčke. Koža je po uporabi mehka. Je zelo gosta, zato se težje razmaže, a me ne moti. Vonj mi je zelo všeč. Embalaža je praktična za doziranje in prenašanje, saj je v plastični tubici. Je ugodna. Z njo sem zelo zadovoljna in bom nakup vsekakor ponovila. :thumbsup:

5/5

Profile photo of Tassa
    Tassa
    Član

Kot moja predhodnica tudi jaz to kremo uporabljam za nego kože po britju. :yes:

Krema je zelo gosta in jo je precej težko razmazati, vendar razdraženo kožo res pomiri in je koža potem mehka in nahranjena. :D: Če imam po epilaciji rdeče pikice, po nanosu te kreme hitreje izginejo. :)

Vonj je nežen in prijeten.

Embalaža je plastična tubica na poklopni pokrovček.

Kupila sem jo v DM-ju, cena je okrog 2€.

Nakup bom še ponovila.

Splošna ocena: 4/5

Profile photo of elchy
    elchy
    Član

Opis izdelka:
    Ultra Sensitive zaščitna krema s pantenolom. Za občutljivo kožo, nagnjeno k alergijam. Zaščitna krema je primerna za nego občutljive kože pod planicami, saj zavira nastajanje pordelosti in neguje ter pomirja vneto kožo.

Nova embalaža:

Sestavine so iste.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico