BABYLOVE – Comfort vlažni robčki sensitive s pantenolom

Ars Cosmetica Forum COSMETOTEST CosmetoTest: Nega telesa Nega otroške kože BABYLOVE – Comfort vlažni robčki sensitive s pantenolom

Ta tema vsebuje 2 odgovora, ima 2 glasova, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Fleur Fleur 6 let, 1 mesec nazaj.

• Avtor
    Prispevki

BABYLOVE – Comfort vlažni robčki sensitive s pantenolom

Robčke imam stalno v uporabi – bolj za obrisat roke, na hitro obraz oz. MU. Cena se ne spomnim, kupila sem jih v DM.

Robčki so navlaženi, prijetno dišijo… Če jih uporabim na obrazu, je moja koža mehka in navlažena ter prijetno diši.

Embalaža je priročna, dovolj velika za v torbico, lepilo ki drži del embalaže, ki se odpira/zapira pa tudi zdrži toliko časa, da porabiš celo pakungo.

Nakup bom verjetno v prihodnosti še kupila.

5/5

Profile photo of Fleur
    Fleur
    Član

Robčke uporabljava namesto vlažnega toaletnega papirja, včasih pa tudi za na hitro odstraniti MU (za to jih uporabljam samo jaz :lol1: ).

Odlično se obnesejo, na koži pustijo svež in čist občutek, kar ostane pa me spominja na takrat, ko si na obraz nanesem tonik – malo vlažno, ampak prijetno in hranilno. Pomirijo tudi razdraženo kožo na intimnih predelih, če se pokaže potreba za to.

Nakup redno ponavljam, jih priporočam.

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico