Azijski kozmetični trendi – ličila

Ars Cosmetica Forum DEKORATIVA LIČILA Azijski kozmetični trendi – ličila

Ta tema vsebuje 8 odgovorov, ima 6 glasov, in jo je nazadnje posodobil/a Profile photo of Morena Morena 6 let, 7 mesecev nazaj.

• Avtor
    Prispevki
    Profile photo of Willow
    Willow
    Član

Ne mislim, da je grozno, kar počnejo, ampak meni grozno izgleda. Sem ful občutljiva kar se oči tiče in me npr. skomina že, če si kdo leče vstavlja, kaj šele da si kdo veko lepi :lol1: Brrrrrrr.

Lepilo
    [youtube:36x3766c]http://www.youtube.com/watch?v=4SMPB3X5Osc[/youtube:36x3766c]

Nit
    [youtube:36x3766c]http://www.youtube.com/watch?v=vWkEaB74jmo[/youtube:36x3766c]

Ganguro:

Vir

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Aaaa tema zameee… :D Sori, sem cisto nora pa obsedeno spremljam kozmeticno temo na Sompiju (en angleski forum, na katerem je miljavzent azijcev in takisto toliko tem).

Drugace pa Willow te cisto razumem.. ko nisem nosila leck mi je bilo grozno karkoli povezano z ocmi :).

Zadnje case je moda bolj neznega make upa, tak natural MU.. in pa jasno da izpadejo vecje oci.

VIR

Ful so mi vsec njihove revije z modo (Egg, Cawaii), ker imajo tutoriale kako se nalicis/naredis frizuro kot deklica na sliki.. (k licenju seveda spada se obvezno lecka)

En poleten look (tutorial) – na viru je vecja slika.

VIR

VIR

Najbolj so mi zanimivi njihovi izdelki za kozo (sploh ker imajo one vse takoooo lepo kozo!), maskare (ker ocitno morejo biti posteno dobre ker azijci imajo ravne, debele in kratke trepalnice), umetne trepke in eye linerji. Sencke niti ne, ker je dovolj drugih znamk ki dela super barvite sencke, oni imajo vse tako.. nezno.

VIR

Aja pa seveda lakci in pripomocki za nohte… Zenske tam imajo tako zelo bling bling nohte da dol pades.

vir
    Tudi njihova moda se zelo opira na ‘naso’.

VIR

Me pa tudi mene zanima njihova zakonodaja glede kozmetike… tako da Nina ce bos kdaj poglobljeno brala, le porocaj :)!

P.S. Komenar na 2. video od Willow. Tisto je pa… lepilo v nitki. Lepilna nitka.. v bistvu lepilo.. Zanimivo ocitno se ni ‘prijelo’. Imas pa tudi lepilo ki ga susijo s fenom (!) na ocesu, ampak se potem gor ne prime make up.. (ker to je najvecji minus teh lepil da je ocitno ce imas make up gor)

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

sej so zanimivi (sploh kar nekateri ustvarjajo na nohtih je noro :inlove:) ampak tole z lepilom je pa mal tumač…pri prvem filmčku na koncu se vidi, da bejba sploh pomežiknit ne more!? (sicer sem pričakovala, da se ne da mežikat, ampak mi je vseeno grozno… :eyes2: )

Willow, tale ganguro k si jo prilepila je pa prov ena taka pandica :))

Profile photo of S
    S
    Član

Meni je njihov trend velikih učkov tko pr srcu, take male punčke izgledajo. :heart: To limanje vek se mi sploh ne zdi grozno :silly: , v našem svetu se najdejo zame še velik hujši lepotni triki.
    Ta Ganguro mi je tudi lušna, samo preveč zapečena je.:mistake: Po svoje so mi res zanimivi, ker si upajo in čeprav velikokrat pretiravajo, so vseen simpatični na pogled.
    Nohti so en tak primer kiči kiča, tistih špičastih raje ne komentiram.

Profile photo of bloo
    bloo
    Udeleženec

ja sej so full luškane, sam jest zase vem, da bi znorela z zalimanimi vekami :lol1: kašni lepotni triki se pa pri nas izvajajo? ne sledim :blush2:

nohti so pa res kič od kiča, sam so pa vseen zanimivi :silly:

dej *S*, a kao ne bi mela takih nohtov?? :naughty5:

vir

Profile photo of darksome
    darksome
    Član

Lool.. kaj res poleg teh Hello Kitty vidim avtomate za bombončke? :mistake: :))

Meni je po svoje njihov stil zelo všeč..včasih mi je bil še bolj – sploh tale girly gothic stil itd., pa ko sem bila mlajša sem zelo rada risala mange + kot nora spremljala (sicer to ne spada več pod kozmetiko) njihove risanke: Sailor Moon, Jeanne D’arc, Aika, celo Digimone, Pokemon, in Monster Ranger, Hellsing, Yu-Gi-Oh, Dragon Ball itd… :lol1:

Profile photo of tigica
    tigica
    Udeleženec

Meni so totalno srckani! Njihove pupe totalno kjutkane (samo prevec obsedene s suho postavo, ampak bodimo realni tudi nasa kultura je)..

Vsec mi je, ker si upajo. Tudi nohti so mi vsec, vsi sicer ne.. ampak jih je veliko ‘zadetih’.

V bistvu je vedno tako da je en vodilen trend, potem pa so ljudje ki furajo svoje trende tako ali drugace vedno naprej (npr se vedno se vidi te ganguro punce, pa lolitas, gothic lolitas ipd..)

Tole z zlepljenemi ocki… no ja. Sicer potem verjetno ne morejo povsem sprosceno zapreti oci, ampak ce jim pase… pa naj :)).
    Je pa res, da menda konstantno lepljenje vek potem nategne kozo in postane hmm ohlapna. :unsure:

Profile photo of S
    S
    Član

bloo ujela si me, priznam, hello kitty rulz :lol1: joj no, sploh ne vem kako upravljajo s takšnim nohti.:eyes2:

glede trikov sem mislila na splošno, saj v vsaki kulturi obstaja nekaj, kar je čudno neki drugi enostavno zaradi tega, ker nismo navajeni. ravno zadnjič sem gledala oddajo o afriškem plemenu, kjer so si rinke postavljali okoli vratu, kar je postopoma podaljševalo vrat in najbolj zaželene ženske v skupnosti so bile ravno tiste z najdaljšim. vse to zaradi tega, ker se je nekdo spomnil, da je to kul, čeprav tvegajo življenje s tem. vratne mišice so namreč tko oslabljene, da bi se jim vrat prelomil, vkolikor bi odstranile “nakit”. :mistake:
    pri nas je bilo v zgodovini podobno s korzeti oz. se tudi danes najdejo cvetke kot Cathie Jung, ki ga zategujejo do onemoglosti in tko ” prestrukturirajo” notranje organe.
    eh kaj vse delamo za sledenje lepotnim trendom, v vsakem delu sveta se najde kej presenetljivega. zadnjič sem brala, da si je ena odžgala obraz, ker naj bi poseg zagotavljal mlajši izgled. how scary is that? :hurteye:

Profile photo of Morena
    Morena
    Udeleženec

Ja, azijke so sploh ”mahnjene” na evropski videz in jih je veliko, ki se operirajo do onemoglosti obraz, da le zgledajo bolj evropsko (baje so take punce tudi bolj zaželjene, tudi službo lažje dobijo itd.). Sicer če pogleda evropejec tista dekleta ne zgledajo kaj preveč evropsko.
    Sploh jih pa ne razumem, zakaj sii operirajo oči, ta ”monolid” je meni nekaj najlepšega, se mi zdi da kar nekako zanikajo svojo raso, če si to ”popravijo”… :ermm:

Za objavo odgovora morate biti prijavljeni.

Nina POP za 10. obletnico parfumske klasike

Nina praznuje svojo 10. obletnico! V preteklih letih je dišava Nina znamke Nina Ricci postala velika parfumska klasika in za obeleženje tega dogodka se je...

Pobeg v tropski raj

Preskoči na orodno vrstico